Sasha Pivovarowa w kampanii RESERVED

  Bohaterami nadchodzącej kampanii RESERVED Beautiful Story na jesień-zimę 2011 zostali Sasha Pivovarova, światowej sławy modelka- zajmująca czwarte miejsce w rankingu top models oraz brytyjski top model Jacey Elthalion.

  Oto kolejne mocne nazwiska w kampanii RESERVED będące odzwierciedleniem pięknych historii, młodych, zdolnych osób świata mody. Do tej pory twarzami kampanii Beautiful Story byli Ania Jagodzińska, Karmen Pedaru, Magdalena Frąckowiak i Tobias Sorensen.

  Bohaterka tegorocznej odsłony- Sasha Pivovarova, to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych top modelek na świecie. Swoją karierę rozpoczęła w 2005 roku – kontraktem reklamowym z Miuccią Pradą. Wielokrotnie pojawiała się na okładkach takich magazynów jak V Magazine, Numero czy Vogue w edycji rosyjskiej, brytyjskiej, japońskiej czy australijskiej. Włoska okładka Vogua gościła ją aż pięć razy.

  Jacey Elthalion to brytyjski top model, który w sezonie jesień-zima 2011 jest twarzą męskiej kolekcji w kampanii Beautiful Story. Gościł on na wielu okładkach magazynów takich jak GQ czy Numero. Pozował również do kampanii Guess i Polo Ralph Lauren.

  Doskonałym tłem do zdjęć tegorocznej kampanii RESERVED stały się ulice Paryża-wiecznej stolicy mody. Ich klimat i charakter doskonale oddają ujęcia backstage autorstwa Agaty Pospieszyńskiej oraz zdjęcia wizerunkowe kreatywnego duetu fotografów, Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka.

  Już niebawem pierwsza odsłona materiału backstage na www.lpp.com.pl/dlamediow

  Informacje dodatkowe:
  RESERVED to marka odzieżowa, której kolekcje dla kobiet, mężczyzn i dzieci dostępne są w 10 europejskich krajach. Pierwszy sklep pod tą nazwą został otworzony w Polsce w połowie lat dziewięćdziesiątych. Do dzisiaj powstało ponad 330 salonów, w których klienci znajdują ubrania o dobrej jakości i najnowszym wzornictwie. RESERVED angażuje się również w promocję utalentowanych projektantów. Dzięki temu chce podkreślić, że jest marką dla tych wszystkich, którzy szukają światowych trendów za przystępną cenę. www.reserved.com

  BS RESERVED logo

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj