Nowatorska kolekcja Marka Wójcickiego w Kate&Kate

  W Kate&Kate jest już dostępna nowa, jesienna kolekcja Marka Wójcickiego – jednego z najbardziej utalentowanych polskich designerów biżuterii, którego styl docenił m.in. Christian Lacroix, Thierry Mugler, Ungaro, a także Swarovski. Kolekcja jest wyjątkowa pod każdym względem. Zachwycająca w swej kolorystyce, ale też bardzo funkcjonalna, praktyczna i wielozadaniowa. Dzięki swej multibiżuterii Marek Wójcicki kreuje kolejną odsłonę kobiecości Kate&Kate – zmienną, szukającą nowych wyzwań, ale posiadającą swój własny niepowtarzalny styl.
  Marek Wójcicki jest najbardziej rozpoznawalnym polskim projektantem biżuterii, pracującym z największymi domami mody na całym świecie. Na stałe współpracuje ze Swarovskim, dla którego tworzy kolejne kolekcje biżuterii. Wielu designerów wyprzedza w swej wizji o dwa sezony, już teraz czerpiąc inspirację z tego, co będzie modne w światowej biżuterii wiosną i latem 2012. W jego jesiennej kolekcji pojawia się więc charakterystyczna złota siatka cotte de maille, praktyczne kolczyki i pierścienie, których elementy, w zależności od okazji i nastroju, można odczepiać, bądź ze sobą łączyć, a także kolorowe kryształy, które w tym sezonie są wyjątkowo ostre w swej formie.
  „Kolekcja Marka Wójcickiego jest doskonałym uzupełnieniem jesiennych propozycji biżuterii Kate&Kate. Jej nowatorstwo i nawiązanie do wiosny widać w kwiecistym motywie – Iconic Flowers, pojawiającym się w każdym elemencie kolekcji – naszyjniku, kolczykach, pierścieniu czy bransolecie. Nowa kolekcja to także potrzeba nadania biżuterii zupełnie nowego wymiaru. Stąd pomysł na multibiżuterię, którą w zależności od naszych potrzeb, okazji, nastroju możemy dostosowywać odczepiając, bądź dodając do niej kolejne elementy. To genialne rozwiązanie dla kobiet, które kochają zmiany” – powiedziała Katarzyna Rychlewska, właścicielka Kate&Kate.
  W kolekcji Marka Wójcickiego znaleźć można zarówno długie naszyjniki zwieńczone charakterystycznym dla projektanta asymetrycznym elementem z wielobarwnych kryształów, jak i bransoletki, kolczyki oraz pierścienie. Największą nowością są natomiast propozycje cotte de maille, zbudowane na złotej siatce, wyplecionej z cienkich łańcuszków, zwieńczone dużymi kryształami w trzech kolorach.
  Ceny biżuterii z kolekcji Marka Wójcickiego wahają się od 450 do 1600 zł.
  Więcej informacji o biżuterii Kate&Kate znaleźć można na stronie: http://kateandkate.pl/
  Informacje o Kate&Kate
  Marka Kate&Kate powstała w 2008 z buntu wobec tego, co masowe. Założycielką i właścicielką konceptu biżuteryjnego jest Katarzyna Rychlewska, która jak sama mówi kocha rzeczy oryginalne i pod prąd, których nikt jeszcze nie odkrył. Dlatego sama stworzyła miejsce o wyjątkowej atmosferze, w którym znaleźć można niepowtarzalną, wyrafinowaną biżuterię. Kate&Kate skupia i prezentuje oryginalne ozdoby z całego świata. Tworzone przez znanych projektantów, przygotowywane ręcznie, specjalnie na zamówienie. Główny showroom, w którym znajdują się wszystkie kolekcje, mieści się w Warszawie. Pozostałe butiki znajdują w Krakowie i Katowicach, a już w wkrótce także w Sopocie. Marka posiada sklep internetowy z szeroką ofertą biżuterii i innych dodatków: http://kateandkate.pl/site.php?kategoria_strony=sklep

  Więcej informacji na http://kateandkate.pl

  Informacje o Marku Wójcickim
  Marek Wójcicki swoją karierę rozpoczął w 1993 roku. Po stażu u André Lemarié, zaczął pracę u Erik Halley, jako stylista biżuterii i akcesoriów. Już wówczas uczestniczył w tworzeniu biżuterii na pokazy domów mody: Christian Lacroix, Thierry Mugler, Ungaro czy Julian Mcdonald. Pracował też, jako kreator biżuterii i akcesoriów u Stelli Cadente. Następnie nawiązał współpracę ze Swarovskim, dla którego nadal kreduje pierwsze modele wszystkich kolekcji. Głównym źródłem inspiracji Marka Wójcickiego jest natura. Kreacja jest dla niego sposobem ekspresji. Wszystkie dzieła tworzy ręcznie w swojej pracowni, we Francji. W pracach wykorzystuje różnorodne metale, łańcuchy, kryształy, pióra, nadając im czasami paradoksalny, ale zawsze wyjątkowo unikatowy wygląd.

  Kate&Kate Marek Wójcicki 4

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj