Większy zoom – bliżej wspomnień. Nowe aparaty Samsung WB700, WB210, PL210

    Świetny koncert, dzikie zwierzęta w naturalnym środowisku, statek na morzu, a ty jesteś za daleko, aby zrobić dobre zdjęcie? Jak często ci się to zdarza? Dzięki połączeniu możliwości obiektywu z długą ogniskową z cechami klasycznego kompaktu w nowych aparatach Samsung WB700, WB210 i PL210 z dużym zoomem ten problem przestaje istnieć.

    Brak możliwości robienia zdjęć w dużym zbliżeniu odczuł chyba każdy, kto ma aparat kompaktowy. Samsung pomyślał o tych, którym zależy na tej funkcji, a którzy nie potrzebują dużej lustrzanki z jeszcze większą torbą, tylko małego, zgrabnego i poręcznego kompaktu. Takie są właśnie nowe aparaty Samsung. Duży zoom zamknięty w obudowie o grubości zaledwie 2,5 cm to główne cechy modeli WB700, WB210 i PL210. Rekordzista w tej kategorii to model WB700, którego obiektyw posiada aż osiemnastokrotny zoom optyczny. Dzięki takim aparatom sfotografujesz oddaloną od brzegu żaglówkę na tle zachodzącego słońca czy koncert ulubionego zespołu stojąc daleko od sceny. Rozmyte zdjęcia również przestają być zmartwieniem – ich ostrość zapewnia podwójna stabilizacja obrazu. Dodatkowo aparat WB210 pozwala też na wykonanie pięknej panoramy czy zdjęć w małym pomieszczeniu dzięki trybowi superszerokokątnemu. Obsługę i nawigację poprzez wszystkie funkcje tego modelu ułatwia dotykowy ekran – zupełnie jak w smartfonie. Użyteczność i ergonomia to słowa, które najlepiej opisują tą serię urządzeń.

    Dodatkowo, kupując jeden z tych wyjątkowych aparatów, masz szansę na realizację wakacji swoich marzeń – do wygrania są kupony wakacyjne o wartości 3000zł oraz mnóstwo wakacyjnych gadżetów. Szczegóły znajdziesz na stronie www.wakacje.samsung.pl.

    wb700-fs-b-global[1].jpg (51 KB)