Nikon wraca nad morze

  Nikon rozpoczyna letnią akcję promocyjną pod hasłem „JESTEM NA WAKACJACH”. Fotograficzne miasteczko Nikona, podobnie jak w zeszłym roku, pojawi się na bałtyckich plażach – w Helu oraz Łebie – od 9 lipca do 7 sierpnia br. Działaniom promocyjnym będzie towarzyszyć akcja „JESTEM BEZPIECZNY” skierowana do dzieci i ich opiekunów.

  W miasteczku Nikona przygotowane zostały atrakcje i niespodzianki dla całych rodzin. Odwiedzający, robiąc samodzielnie pamiątkowe fotografie z wakacji, będą mieli okazję przetestować sprzęt marki Nikon, m.in. lustrzankę Nikon D5100 oraz aparaty kompaktowe COOLPIX. Ponadto, na miejscu będzie można wydrukować wykonane zdjęcia.

  W ramach akcji pod hasłem „JESTEM BEZPIECZNY” hostessy Nikona będą rozdawały dzieciom specjalne opaski na rękę, z miejscem na numer telefonu do opiekuna. Dzięki temu w razie potrzeby, np. gdy dziecko się zgubi, będzie można szybko skontaktować się z rodzicami. Z myślą o najmłodszych przygotowano także plac zabaw z huśtawkami i zjeżdżalniami.

  Akcja „JESTEM NA WAKACJACH” nawiązuje do kampanii reklamowej aparatów marki Nikon prowadzonej pod hasłem „JESTEM NIKON”. Za realizację działań odpowiada agencja Maann 66 Promocja i Reklama. Partnerem akcji jest firma EPSON.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj