Spełniają się dziecięce fantazje – KONCERTOWO!

  Rusza wielka trasa koncertowa Fundacji Dziecięca Fantazja pod hasłem „Gramy z Fantazją”, organizowana wspólnie z Centrami Handlowymi M1, Magnolia Park oraz Ster. Przez cztery tygodnie w jedenastu miastach Polski Gwiazdy pomogą spełnić marzenia nieuleczalnie chorych dzieci. Pierwszy koncert, z udziałem DODY już 12 lipca o 18.00 w M1 Marki!

  Z roku na rok charytatywne koncerty z Fantazją przyciągają coraz większą publiczność i pomagają zrealizować coraz więcej marzeń. Do tej pory organizatorom, przyjaciołom Fundacji i partnerom akcji „Gramy z Fantazją” udało się ich spełnić 354! Inicjatywę nieprzerwanie od samego początku dopinguje i wspiera Agata Młynarska, która swoją energią pomaga otwierać ludzkie serca.

  Akcja, początkowo kojarzona wyłącznie z Centami M1 stopniowo zwiększa swój zasięg. W 2010 roku przyłączyło się do niej Centrum Handlowe Magnolia Park we Wrocławiu, w tym, dzięki współpracy z Centrum Handlowym Ster koncert odbędzie się w Szczecinie.

  Po raz kolejny szczytny cel wydarzenia zachęcił do udziału popularne gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Jako pierwsze zagrają z Fantazją: Doda, Varius Manx i Paulla. Na scenach pojawią się także: Volver, Boys, Classic, Blue Cafe, Enej i Lady Pank. Trasę zakończy występ Urszuli w M1 Poznań, 3 sierpnia.

  W tym roku organizatorom po raz pierwszy udało się zachęcić do współpracy zagranicznego wykonawcę. 2 sierpnia w Centrum Handlowym Ster zagra znany z wakacyjnych przebojów zespół Fun Factory.

  Wielka Akcja M1, Magnolia Park, Centrum Ster i Fundacji Dziecięca Fantazja potrwa cztery tygodnie, koncerty odbędą się na parkingach dziewięciu Centrów Handlowych M1 oraz na terenie przy Centrum Magnolia Park i Ster.

  Terminarz trasy koncertowej „Gramy z Fantazją”

  Data
  Miejsce
  Artysta
  12 lipca ( wtorek)
  M1 Marki, Warszawa
  DODA
  13 lipca (środa)
  M1 Częstochowa
  Varius Manx
  14 lipca (czwartek)
  M1 Zabrze
  Paulla
  19 lipca (wtorek)
  M1 Łódź
  Volver
  20 lipca (środa)
  M1 Czeladź
  Boys, Classic
  21 lipca (czwartek)
  M1 Radom
  Blue Cafe
  26 lipca (piątek)
  Magnolia Park, Wrocław
  Varius Manx
  27 lipca (środa)
  M1 Kraków
  Enej
  28 lipca ( czwartek)
  M1 Bytom
  Lady Pank
  2 sierpnia (wtorek)
  Centrum Handlowe Ster, Szczecin

  Fun Factory
  3 sierpnia (środa)
  M1 Poznań
  Urszula

  Podczas imprez wolontariusze będą zachęcać do wsparcia Fundacji i zbierać pieniądze na spełnianie kolejnych dziecięcych fantazji. Już teraz organizatorzy szykują się do pobicia rekordu sprzed roku, kiedy to udało się zrealizować ponad 200 marzeń!

  Do udziału zapraszamy całe rodziny, wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

  Dodatkowo w tym roku na koncert można przynieść swój stary, nieużywany telefon komórkowy i wrzucić go do specjalnego pudełka przy stoisku fundacji. Za każdy aparat, współpracująca z Fundacją firma Greenfone, przekaże pieniądze, które zostaną przeznaczone na spełnienie kolejnego marzenia chorego dziecka.

  Wśród podopiecznych fundacji są dzieci chore głównie na choroby nowotworowe oraz schorzenia genetyczne, którym współczesna medycyna nie jest w stanie pomóc. Chore dzieci mają bardzo różne marzenia od tych bardzo egzotycznych jak dalekie wyprawy przez poznanie swoich idoli do tych najbardziej podstawowych jak choćby telewizor, komputer czy nowe meble do pokoju. Większość dzieciaków zdaje sobie sprawę z własnej choroby i jej konsekwencji. Spędzają mnóstwo czasu w szpitalach, na rehabilitacjach, inhalacjach, prawie nie wychodzą z domu. Duży i dobry telewizor może być ich oknem na świat. Większość ich budżetu rodzinnego pochłania jednak leczenie, wyjazdy do szpitali, turnusy rehabilitacyjne. Często krucho jest z pieniędzmi nawet w przypadku podstawowych potrzeb, a na spełnianie marzeń nie wystarcza ich prawie nigdy. A to właśnie marzenia pomagają przetrwać nawet najcięższe chwile. Zazwyczaj spełnienie marzenia daje siłę do walki z chorobą na długie dni, bo przecież skoro los raz się uśmiechnął, nigdy nie wiadomo, co jeszcze dobrego czeka chore dziecko.

  Sponsorami tegorocznych marzeń są m.in. HDI Asekuracja, Bank BPS, sieć sklepów Media Markt, YES Biżuteria Sp. z o.o, Partner XXI, Reader’s Digest, Statoil, Grupa Hoteli Accor.

  Fundacja Dziecięca Fantazja jest organizacją non-profit, której jedynym celem jest wnoszenie odrobiny radości w życie dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Działa od 2003 r. Do dziś udało się jej urzeczywistnić prawie 2000 marzeń. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej fundacji www.f-df.pl

  Każdy, kto chciałby pomóc może skontaktować się z fundacją, zaadoptować wybrane marzenie lub uszczęśliwić konkretne dziecko. – Oczywiście najtrudniejsze w realizacji i najbardziej drogie są marzenia dotyczące wyjazdów dzieci, zwłaszcza za granicę, czasem sponsora szukamy latami – mówi Patrycja Wróbel – Ale zawsze robimy wszytko, żeby zdążyć spełnić każde marzenie. Baza dzieci czekających na spełnienie przekracza 300 – dodaje Wróbel.

  METRO Group Asset Management Sp. z o. o.

  METRO Group Asset Management jest spółką koncernu METRO Group, i odpowiada za optymalizowanie wartości zarządzanych nieruchomości. METRO Group jest właścicielem międzynarodowego portfolio obiektów handlu hurtowego i detalicznego w ponad 700 lokalizacjach. METRO Group Asset Management odpowiada za aktywne zarządzanie nieruchomościami w 32 krajach w Europie i Azji, a także za rozwój i budowę obiektów handlowych i zarządzanie centrami handlowymi w 70 lokalizacjach w Niemczech, Polsce i Turcji.

  METRO Group Asset Management Sp. z o.o. w Polsce, prowadzi swoją działalność w 91 wielkopowierzchniowych placówkach handlowych. Firma zarządza siecią 9 Centrów Handlowych M1, Centrum Handlowym Magnolia Park we Wrocławiu, Centrum Handlowym Ster w Szczecinie, Centrum Ursynów w Warszawie, Pasażem Grodzkim w Jeleniej Górze i Galerią Piastów w Legnicy. Dodatkowo obsługuje w zakresie Facility Management 27 hal Makro Cash & Carry, 50 hipermarketów Real, 11 obiektów Media Markt i 2 obiekty biurowe, w tym siedzibę METRO Group w Polsce, a także prowadzi działalność inwestycyjną na rzecz MAKRO C&C i Centrów Handlowych M1.

  Od 2007 roku, spółka, wspólnie z Fundacją Dziecięca Fantazja, organizuje latem koncerty charytatywne. W trakcie każdego wydarzenia spełniano marzenia nieuleczalnie chorych dzieci.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj