VII Warsaw Salsa Festival

  Na trzy listopadowe dni Warszawa stanie się stolicą kultury latynoskiej. W dniach 11-13.XI.2011 odbędzie się VII Międzynarodowy Festiwal Salsowy, znany pod nazwą Warsaw Salsa Festival.

  Znakomici tancerze z całego świata opanują stolicę gorącymi, brawurowymi rytmami!

  Mamy ambicje stać się największym festiwalem promującym wszystkie style latynoskie w Europie. Dziś salsa to już za mało, po wielu latach ludzie oczekują różnorodności. Na imprezach mamy 4 różne parkiety z salsą i mambo, chilloutowym zoukiem oraz kizombą, energetycznymi stylami kubańskimi i jamajskimi oraz zumbą-prawdziwą latynoską imprezą, gdzie nie istnieją żadne reguły. Taniec to styl życia, grupowe przeżycie cieszących się ludzi. Przychodzą do nas osoby w każdym wieku – wyznaje Anna Chagowska – dyrektor artystyczna oraz współorganizatorka Warsaw Salsa Festival.

  Myślisz, że Warsaw Salsa Festival to wydarzenie tylko dla profesjonalnych tancerzy?
  Nic bardziej mylnego! W międzynarodowej atmosferze przewidujemy strefę zajęć dla osób zupełnie początkujących. Czeka na was 80 godzin warsztatów, dogodne lokalizacje w Śródmieściu, brawurowe sławy tańca, najlepsi DJ-e, imprezy do rana.

  Zaplanujcie warszawski, listopadowy weekend jako przedłużenie tegorocznych wakacji.

  Znajdź swój rytm! Poznaj nowych ludzi! Zabaw się z nami podczas VII WSF 11-13.XI. Udowodnimy że tańczyć salsę można już po jednym weekendzie!
  Więcej na:
  www.salsafestival.pl

  WSF2011logo_red.jpg (248 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj