Moc atrakcji na otwarcie Castoramy w Toruniu

  Już od 29 czerwca br. klienci będą mogli robić zakupy w nowym sklepie Castorama w Toruniu. W związku z jego otwarciem planowane są specjalne atrakcje.

  Każdy odwiedzający toruńską Castoramę w dniu otwarcia, czyli 29 czerwca, będzie mógł skorzystać z przygotowanej specjalnie na ten dzień oferty cenowej oraz otrzyma firmowe upominki. Dla tysiąca klientów, którzy w ciągu pierwszych pięciu dni funkcjonowania sklepu dokonają zakupów o wartości powyżej 500 zł, przygotowane zostały karty podarunkowe o wartości 50 zł. Upominki – smycze i nożyki, czekają również na klientów, którzy w dniu otwarcia poinformują swoich znajomych o pobycie w toruńskiej Castoramie na portalu Facebook.com. Wystarczy, że przy pomocy smartfona odznaczą oni swoją obecność w sklepie.

  „Sklep w Toruniu to dla nas bardzo ważna inwestycja, dlatego przygotowaliśmy wiele atrakcji związanych z jego otwarciem. Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu tej inwestycji analizowaliśmy potencjał rynku w Toruniu. Jesteśmy przekonani, że istnieje tu duże zapotrzebowanie na produkty oferowane w Castoramie. Chcemy, aby mieszkańcy miasta i jego okolic jak najszybciej przekonali się, że zyskają łatwy dostęp do bogatej oferty asortymentu remontowo budowlanego. Mamy nadzieję, że dzięki ponad 100 billboardom, reklamie w prasie i Internecie uda nam się już pierwszego dnia przyciągnąć jak największą rzeszę klientów.” – mówi Slawomir Rogowiec, Dyrektor ds. komunikacji i zarządzania zmianą Castorama Polska Sp. z o.o..

  Z okazji otwarcia nowego sklepu Castorama wraz z Lukas Bankiem przygotowała również specjalną ofertę kredytową. W dniach od 29 czerwca do 15 lipca wszyscy posiadacze karty kredytowej Visa Castorama będą mogli skorzystać z darmowego kredytu 3 x 0% na cały asortyment toruńskiego sklepu składający się z ponad 50 tys. produktów. Ponadto słuchacze Radia GRA będą mieli możliwość wygrania bonów zakupowych do zrealizowania w nowej Castoramie.

  ***
  Firma Castorama Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 1994 roku. Obecnie posiada 60 sklepów (w tym 54 sklepy Castorama i 6 sklepów Brico Depot) na terenie całego kraju, o łącznej powierzchni handlowej 450 tys. m2 i zatrudnia około 10 tys. pracowników. Sklepy Castorama zajmują pierwsze miejsce w kategorii DIY („do it yourself”) w Polsce, a w 2010 roku klienci skorzystali z ich oferty przeszło 44 mln razy.
  www.castorama.pl

  Więcej informacji udziela:
  Paweł Tabaka
  Made in PR
  e-mail: [email protected]
  Tel. (+48) 603 185 005
  Tel/fax.(+48 22) 646 00 10

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj