Kinga zaprasza na „Sekrety Kobiety”

  Kinga zaprasza na „Sekrety Kobiety”

  Polski producent bielizny Kinga zaprasza na drugą odsłonę cyklu konferencji „Sekrety Kobiety”. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o tym jak stworzyć szczęśliwy i wartościowy związek, jak skutecznie komunikować się z partnerem oraz co zrobić, żeby zawsze czuć się piękną, atrakcyjną i przede wszystkim kobiecą – ta konferencja przeznaczona jest właśnie dla Ciebie!

  Celem spotkania jest integracja środowiska kobiecego, poznanie zasad eksponowania swojej urody, pogłębienie wiary w siebie jak również odkrycie sekretu skutecznej komunikacji z mężczyznami, co pozwoli budować dobre i wartościowe relacje!

  Konferencja odbędzie się w najbliższą sobotę, 11 czerwca.
  Pierwszym punktem w programie konferencji jest profesjonalna lekcja makijażu, podczas której dowiesz się jak zrobić się na bóstwo na 5 minut przed wyjściem. Lekcje wizażu przeprowadzi Aneta Kolendo-Borowska, charakteryzatorka filmowa i właścicielka Europejskiej Szkoły Makijażu i Wizażu „Make-up artists”! Następnie przyjdzie czas na estetyczne doznania, podczas których będziesz miała okazję zatracić się w tańcu i oglądnąć przepiękny pokaz w wykonaniu mistrzów tańca towarzyskiego ze Studia Feniks.
  Tuż po rozluźniającej przerwie na kawę (z cukiernią „Cymes”) przyjdzie czas na „Małżeństwo po Włosku”, czyli praktyczne szkolenie, podczas którego zapoznasz się ze sztuczkami jakie w małżeństwie stosują pełne temperamentu Włoszki i co dzięki temu osiągają. Zaraz po tym odbędzie się wykład Bogny Wernichowskiej znanej krakowskiej dziennikarki, felietonistki i pasjonatki zjawisk nadprzyrodzonych, na temat znaków zodiaku i ich wpływu na charakter Twojego mężczyzny!
  Na koniec konferencji otrzymasz od nas klucz do skutecznej komunikacji z mężczyznami. Cennych wskazówek w tej kwestii udzieli Małgorzata Kadysz – profesjonalny trener Rozwoju Osobistego i NLP, która przeprowadzi szkolenie „Mężczyzna prosty w obsłudze, czyli jak skutecznie komunikować się z partnerem”.
  Podczas konferencji rozlosowane będą cenne nagrody, m.in.
  • kupony rabatowe na zakup bielizny firmy „Kinga”,
  • promocje na zabiegi w SPA Zdrojówka,
  • bilety do Teatru Dramatycznego,
  • książki
  • wejściówki do Studia Tańca Feniks,
  • zaproszenia do Pijalni Czekolady Wedel,
  • Produkty Benedyktyńskie

  Konferencja „Sekrety kobiety” odbędzie się w pensjonacie Tanona – Chaber położonym w zacisznej części Białegostoku, tuż na skraju lasu. Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie „Wszechstronny Rozwój”. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Białystok i Portal Miejski BiałystokOnline.

  Informacje o konferencji Sekrety Kobiety. Odsłona druga
  O tym, jacy są faceci, jak z nimi postępować, jak się z nimi skutecznie komunikować i jak łatwo i przyjemnie stworzyć szczęśliwy związek oraz o paru innych ważnych dla kobiety sprawach.
  O tym… jak BYĆ KOBIETĄ!

  Korzyści, jakie możesz mieć po konferencji:
  • Poznasz wiele wspaniałych kobiet,
  • Nauczysz się jak zrobić się na bóstwo na pięć minut przed wyjściem
  • Dowiesz się o sobie czegoś nowego,
  • Otrzymasz klucz do skutecznej komunikacji z mężczyznami,
  • Sprawisz sobie ogromną przyjemność

  Kiedy? 11 czerwca 2011 r.
  Gdzie? Pensjonat Tanona&Chaber, Białystok, ul. Skalna 1
  Dodatkowe informacje i formularz zgłoszeniowy na konferencję: http://swr.org.pl/

  Informacja o firmie:
  Kinga to producent ekskluzywnej bielizny dla kobiet, istniejący na polskim rynku od 1994 roku. Swoim klientkom oferuje biustonosze, figi, stringi, koszulki i gorsety. Bielizna Kinga szyta jest z najlepszych gatunkowo materiałów – satyny, francuskich koronek oraz dzianin. Dzięki temu jest wygodna, miła w dotyku i atrakcyjna wizualnie.
  Kinga proponuje nowe kolekcje na sezony wiosna-lato oraz jesień-zima. Przez cały rok można wybierać spośród bogatej oferty dostępnej w Internecie. Wirtualny sklep Kingi otrzymał nagrodę główną w konkursie Fashion Website Awards. Wysoka jakość bielizny Kinga została wielokrotnie doceniona, o czym świadczy m. in. Złoty Laur Konsumenta dla Polskiego Producenta Bielizny w 2008 roku oraz Gazela Biznesu. Więcej informacji można przeczytać na stronie internetowej http://spkb.com.pl/ W związku z członkostwem w Stowarzyszeniu Podlaski Klaster Bielizny, firma KINGA w ramach projektu pt. „ Rozwój kooperacji firm z branży bieliźniarskiej z regionów Polski Wschodniej” uzyskała unijne wsparcie na działania promocyjne (m.in. w prasie i Internecie). Projekt NR POPW.01.04.03-00-011/09, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, wdrażany jest w ramach Programu Operacyjnego Rozwoju Polski Wschodniej. Działanie 1.4 Promocja i Współpraca.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj