Wyjątkowy Dzień Mamy w Pizza Hut

  396326 3

  Nastrojowa muzyka, biały obrus na stole, kwiaty i pyszne jedzenie – te i wiele innych atrakcji czeka w Pizza Hut na wszystkich, którzy wraz ze swoją Mamą zdecydują się uczcić Dzień Matki w restauracjach sieci.

  Dzień Matki to doskonała okazja, by zaprosić Mamę na wykwintny obiad czy kolację. Restauracje Pizza Hut będą specjalnie przygotowane na ten wyjątkowy dzień. Część stolików będzie udekorowana w bardzo elegancki sposób: białe obrusy, kwiaty na stołach, świece. 26 maja tak udekorowane stoły będą dostępne wyłącznie dla osób, które przyjdą z Mamą wspólnie świętować Dzień Matki. Co ważne, nie jest wymagana rezerwacja miejsc. W każdej restauracji są także dostępne specjalne bileciki, które można wykorzystać do zaproszenia Mamy na ten wyjątkowy wieczór.” – powiedziała Agnieszka Skarul, Brand Manager Pizza Hut

  Oprócz uroczystego wystroju, Pizza Hut przygotowała w Dniu Mamy także inne atrakcje dla świętujących. Każda mama dostanie od managera restauracji słodki deser wraz z gratulacjami. Dzieci będą mogły wręczyć Mamom specjalny list, w którym napiszą, za co im dziękują. Będzie także możliwość zrobienia kwiatka w technice orgiami i podarowania go Mamie. Pracownicy restauracji dostarczą niezbędne materiały oraz instrukcję. Jednak największą przyjemność niewątpliwie sprawi Mamie oryginalny prezent-niespodzianka w postaci wspólnego zdjęcia.

  W tygodniu poprzedzającym Dzień Mamy za pomocą specjalnej aplikacji na fan-page’u Pizza Hut można było przesyłać zdjęcia ze swoją Mamą. Pizza Hut przygotuje i oprawi zdjęcia w elegancki sposób, a 26 maja podczas uroczystej kolacji, będzie można je wręczyć Mamie.– powiedziała Katarzyna Ogórek, odpowiedzialna za działania on-line Pizza Hut.

  Jeśli ktoś nie zdążył skorzystać z aplikacji, nic straconego. Wspólne zdjęcie będzie można zrobić także w Dniu Mamy, a następnie odebrać je w restauracji w ładnej oprawie.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj