Laboratorium mody 2011 – Modowo na rowerach

  IMG 0489 fot. Piotr Kierat

  Jeszcze nie minęły echa pokazu dyplomowego Cracow Fashion Awards, a już Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru (www.ksa.edu.pl) szukuje pasjonatom mody nową atrakcję, którą będzie kolejna już odsłona pokazu Laboratorium Mody. Jest to pokaz wyjątkowy, w którym miłość do projektowania przeradza się w niczym nieograniczony popis wyobraźni młodych artystów. A co nas czeka w tym roku?

  Studenci I roku SAPU tradycyjnie wezmą na warsztat surową tkaninę bawełnianą w naturalnym odcieniu. Ich zadaniem będzie stworzyć z nieatrakcyjnej z pozoru tkaniny spektakularne, rzeźbiarskie formy. Autorska struktura to główne atuty kreacji, w których zaciera się granica pomiędzy modą a sztuką.

  Studenci drugiego roku mają za zadanie zaprojektować damskie i męskie stroje na rower. Ciekawy design musi się tutaj łączyć z komfortem, funkcjonalnością oraz wygodą. Na pewno będzie to wielka gratka dla wszystkich miłośników rowerowych wypraw.

  Wszystkie kreacje zostaną zaprezentowane na pokazie Laboratorium Mody w Nowohuckim Centrum Kultury już 28 maja (sobota) o godz. 18-ej. Prawie tysiąc osób na widowni i 300 sylwetek na wybiegu. O oprawę muzyczną i choreografię zadba Agencja Modelek i Promocji Mody Reklamex www.reklamex.krakow.pl

  Nie może was tam zabraknąć! Po odbiór zaproszeń zapraszamy do siedziby Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru na ul.Zamoyskiego 52

  Organizatorzy planują również konkurs internetowy. Internauci będą mogli głosować na najlepszą parę projektów mody rowerowej oraz na najlepszy projekt z surówki na stronie www.ksa.edu.pl od wtorku 31 maja od godz. 15.00 do wtorku 7 czerwca do godz. 24.00. Na zwycięzcę i głosujących czekają atrakcyjne nagrody ufundowane m.in. przez internetowy sklep obuwniczy DeeZee.

  Partnerzy:

  DeeZee – internetowy sklep obuwniczy, 4F – producent odzieży sportowej,  Antalis Poland, Bell – producent kosmetyków, Organizator Święta Cyklicznego, FAM Szkoła Makijażu i Charakteryzacji, Empik

  Patroni medialni:

  Radio Eska, Dziennik Polski Dodatek Magnes, Magnes miasta, Art&Bussines, Styl.pl, Interia.pl, Strona.krakow.pl, Magazyn Trendy, Miasto Kobiet, Lounge Magazyn, Fashionmedia.pl, Moda&Styl, Mynight.pl, Stylio.pl, Wydawnictwo Promedia, Foto-fashiom.com, Sophisti.pl, Sophistifashion.pl, Lula.pl, Fotal.pl, E-cyfrowe.pl, dlaStudenta.pl, 4girls.pl, Fashioner.com, Manko, KSAvery, TUBA.

  foto w artykule. Piotr Kierat

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj