Targi Tajlandia Expo 2011 w pigułce

  DSC 0419

  Targi Tajlandia Expo będą odbywać się od 2 do 5 czerwca 2011 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie pod szyldem „Biznes i inwestycje z Tajlandią”. To już ich trzecia edycja. Pierwsze dwa dni targów to tzw. dni biznesowe, skoncentrowane głównie na spotkaniach biznesowych pomiędzy tajskimi wystawcami i polskimi przedsiębiorcami. Polscy biznesmeni będą mogli przyjrzeć się egzotycznym produktom i usługom w kategoriach: moda, artykuły spożywcze, biżuteria, wyroby użytkowe i dekoracyjne, zdrowie i uroda, turystyka. Tajlandia otwiera przed nami swój egzotyczny rynek, który wciąż jest jeszcze dziewiczym, a zarazem ogromnie zyskownym polem dla polskich inwestycji. Bliższe poznanie tajskiego rynku z pewnością ułatwi polskim przedsiębiorcom seminarium „Tajlandia kraj nieograniczonych możliwości”, prowadzone przez wybitnych specjalistów w dziedzinie handlu i marketingu.

  Dwa ostatnie dni targów, czyli 4 i 5 czerwca, będą dniami otwartymi dla wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem Expo i zapoznaniem się z orientalną kulturą Tajlandii. Zwiedzający będą mogli spróbować tajskich potraw, obejrzeć pokazy tajskiej sztuki kulinarnej, podziwiać mistrzów tajskiej sztuki walki, doświadczyć przyjemności tajskiego masażu, uzyskać informacje turystyczne.

  Największą atrakcją Expo będzie niewątpliwie zespół tajskiego tańca klasycznego, który przy dźwiękach orientalnej muzyki zapozna polskich widzów z fenomenalną kulturą tajskiego folkloru.

  Głównym organizatorem Tajlandia Expo 2011 jest Thai Trade Center Warsaw – Biuro Radcy Handlowego Ambasady Królestwa Tajlandii, a współorganizatorami: Ambasada Królestwa Tajlandii w Warszawie, Urząd ds. Turystyki Tajlandii (TAT), Rada ds. Inwestycji Tajlandii (Board of Investment)

  Poprzednią edycję targów należy uznać za niezwykle udaną, odwiedziło je wówczas prawie 20 tys. osób, a tajscy wystawcy wracali do kraju zadowoleni z osiągniętych wyników i nawiązanych kontaktów biznesowych. Słowa „chcemy tu wrócić” bardzo często pojawiały się w rozmowach z zaproszonymi gośćmi.

  Tajlandia Expo to ważne wydarzenie, którego celem jest budowanie relacji handlowych i wymiana doświadczeń kulturowych między Polską a Tajlandią. Nie powinno zabraknąć na nich tych, którzy chcą inwestować w światowe rynki.

  Godziny otwarcia targów Tajlandia Expo 2011

  Dni handlowe (dla biznesu) 2-3 czerwca: 10.00 – 17.00

  Dni otwarte (dla wszystkich) 4-5 czerwca: 10.00 – 18.00 WSTĘP WOLNY

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj