Fashion Business Day 2011 dla profesjonalistów z branży mody

  images

  Każdy, kto zawodowo zajmuje się modą powinien zapisać sobie w kalendarzu datę 5 maja. Tego dnia bowiem odbędzie się Fashion Business Day – cykl wykładów dla producentów odzieży, projektantów i właścicieli marek modowych.

  5 maja w Łodzi odbędzie się konferencja Fashion Business Day. Na zaproszenie organizatorów konferencji do Polski przylecą po raz pierwszy z wykładem przedstawiciele targów ITMA – jednej z najważniejszych imprez wystawienniczych dla przemysłu lekkiego. Z prezentacji targów ITMA będzie można się dowiedzieć między innymi, jakie są tendencje na rynku produkcji odzieży i jakie technologie pojawiają się w przemyśle lekkim. Na konferencji poznamy też trendy w tkaninach i dodatkach odzieżowych już na rok 2012, przygotowane przez brytyjską agencję Mudpie. Będą również wykłady o tworzeniu modnej marki i o mediach społecznościowych oraz seminarium proeksportowe na temat rynku rosyjskiego.

  Organizatorem Fashion Business Day jest Promedia Jerzy Osika, wydawnictwo czasopism branżowych: Moda Męska, Moda Damska, Fashionbusiness.pl, Tekstylia w Domu i Ambiente. Partnerem głównym imprezy są targi ITMA. Patronatem honorowym objęła wydarzenie Izba Bawełny w Gdyni.

  Wstęp na konferencję Fashion Business Day będzie możliwy tylko dla osób z potwierdzeniem rejestracji. Rejestracja i dodatkowe informacje pod adresem: [email protected], a także na stronie www.promedia.biz.pl.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj