Z szafy na… salony

  szafiarki552

  Ostatnio pisaliśmy w naszym portalu, że dziś światem mody rządzi ulica. Coraz więcej osób zamiast poddawać się dyktaturze projektantów, bierze sprawy w swoje ręce tworząc swój indywidualny styl. Ci którzy posiadają lekkie pióro i zamiłowanie do pisania oraz dzielenia się swoimi myślami i stylem z całym światem, zakładają… blogi modowe.

  Szafiarka – to określenie od jakiegoś czasu na trwałe zagościło w internetowym slangu. Każdy szanujący się łowca trendów, wie co to jest Szafa Sztywniary. Wielu zwolenników ma też Fashionelka. Niektóre szafiarki wprost ze swojej szafy trafiły na salony i stały się… celebrytkami. Robią zawrotne kariery w świecie mody i liczą się z nimi najlepsi fotograficy i styliści.

  Modowe blogierki potrafią tworzyć niezwykłe, oryginalne stylizacje i są źródłem inspiracji dla wielu ludzi zainteresowanych modą. Szafiarka stała się wręcz synonimem kreatywności, pewności siebie, komunikatywności i otwarcia na modę.

  W portalu FashionMedia.pl pisaliśmy też o tym, że świat mody postanowił podbić również Śląsk. Blog Silesia Style pokazuje internautom jak wielką kopalnią mody jest południe Polski i jak wielu ciekawie ubranych ludzi można spotkać na śląskich ulicach.

  Jeśli i Ty nosisz się z zamiarem stworzenia własnego bloga o modzie – Zrób to tutaj! Zarejestruj się w naszym portalu i utwórz swojego szafiarskiego bloga – Pochwal się własnym stylem!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj