Buty Mohop – kwintesencja indywidualizmu

  Mohop 14

  Kobiety mają słabość do kilku rzeczy, ale torebki i buty to z pewnością czołówka tej listy. Szafy i garderoby, po brzegi wypełnione dodatkami. Znacie to? A co byście powiedziały, gdyby jedna para butów mogła zastąpić Wam kilka innych? Tylko jak mieć kilka par posiadając tylko jedną? Nic prostszego! Trzeba jedynie posiadać buty Mohop. Amerykański hit jest już dostępny w polskim butiku trendsetterka.com

  Za marką Mohop kryje się amerykanka Annie Mohaupt. Po siedmiu latach pracy jako architekt, zapragnęła odmiany. Porzuciła konstruowanie budynków i zdecydowała się zająć projektowaniem czegoś zupełnie innego – damskich butów. Ku wielkiemu zaskoczeniu okazało się, że to zajęcie jest zdecydowanie bardziej pracochłonne niż się spodziewała ale jednocześnie stało się jej pasją. Efekt? Kobiety pokochały jej ręcznie robione sandały z drewna. Nie było więc odwrotu!

  Na czym to polega?

  Innowacyjne buty marki Mohop zostały określone przez amerykańską prasę modową mianem „sandałów nieskończoności”. Wystarczy bowiem kupić podeszwę i zestaw wstążek, aby zapewnić sobie doskonałą zabawę i świetne stylizacje. Później można już tylko dokupować wstążki. Anie wytwarza buty z kilku gatunków drzew m.in.: klonu, wiśni, orzecha czy hebanu. Jej klientki mają też do wyboru różne style drewnianej podstawy: od sandałów, przez japonki, na wysokich koturnach kończąc. Tasiemki wiążą z podeszwą opatentowane elastyczne pętle. Do każdej pary butów dołączony jest komplet 6 wstążek. Ich różne długości i style pozwalają osiągnąć praktycznie nieskończoną liczbę stylizacji.

  Czy są wygodne?

  TAK! Ergonomiczny kształt podeszwy daje wsparcie na całej długości stopy, łagodząc typowe „punkty zmęczenia” na poziomie pięty i śródstopia. Wyjątkowe pętle przytrzymujące podeszwę amortyzują stopy, dzięki czemu nie musisz się obawiać pęcherzy i otarć.

  Przyjazne dla środowiska.

  Podstawą tych bajecznych butów jest drewno, podeszwę wykonano z naturalnej gumy i łusek ryżu, natomiast wstążki to także naturalne tkaniny. Ich kolory uzyskuje się dzięki użyciu  ekologicznych farb. Kompilacja tych składników sprawia, że buty są niezwykle wygodne i przyjazne dla środowiska.

  Te ręcznie robione cuda, powstają za oceanem w studio Annie Mohaupt, w Chicago. Pokochają je wszystkie kobiety, które latem lubią mieć na nogach buty wygodne, a jednocześnie eleganckie.

  Ceny butów w zależności od komponentów wahają się między 449,00 zł a 499,00 zł.