Wybory Miss Pomorza Zachodniego – Castingi

  casting

  Konkurs Miss Pomorza Zachodniego to regionalne eliminacje do wyborów Miss Polski i Miss Polski Nastolatek na rok 2011, którego finał odbędzie się pod koniec sierpnia w Płocku

  Regionalne wybory są organizowane w dwóch kategoriach: Miss Pomorza Zachodniego oraz Miss Pomorza Zachodniego Nastolatek. Warto zaznaczyć, że jest to jedyny konkurs w Polsce dla nastolatek. Kategorie wiekowe i warunki udziału są zawarte w regulaminie konkursu. Laureatki konkursu regionalnego otrzymają zaproszenie na zgrupowanie oraz wezmą udział w ćwierćfinałach wyborów Miss Polski 2011. Szczecińską galę poprowadzą najprawdopodobniej Maciej Dowbor i Maciej Rok.

  Podczas kilku castingów zostaną wyłonione finalistki regionalnego finału, z którego zaproszone jury wyłoni laureatki Miss Pomorza Zachodniego oraz Miss Pomorza Zachodniego Nastolatek w następujących kategoriach:

  • Miss Pomorza Zachodniego
  • I Vice Miss Pomorza Zachodniego
  • II Vice Miss Pomorza Zachodniego
  • Miss Pomorza Zachodniego Publiczności
  • Miss Pomorza Zachodniego Internetu

  Takie same tytuły będą przyznawane w kategorii dla nastolatek. Tytuł Miss Pomorza Zachodniego Top Model to jeden tytuł który zostanie przyznany spośród kandydatek zarówno pełnoletnich jak i nastolatek.

  Zapraszamy więc wszystkie kandydatki do udziału w castingach.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj