PREMIERA: Projektanci. Światowa liga

  Serial Projektanci. Światowa liga zabiera widzów za kulisy przemysłu modowego. Od 23 grudnia na kanale Zone Club inf. prasowa
  Projektanci w Zone Club

  Od 23 grudnia 2010 w dni powszednie o godz. 20.30 na kanale Zone Club

  Serial Projektanci. Światowa liga zabiera widzów za kulisy przemysłu modowego, aby przybliżyć najważniejsze postacie w tej branży.

  W serialu nie zabraknie wielkich osobistości świata mody, takich jak Stella McCartney, John Galliano, Oscar de la Renta czy Issey Miyake. Pokażemy, co ich inspirowało, opowiemy, skąd pochodzą i zaprezentujemy ich największe sukcesy.

  Każdy odcinek składa się z pięciu pięciominutowych filmików opowiadających historię jednego konkretnego projektanta, domu mody czy dzieje powstania ekskluzywnej marki.

  Paryż, Mediolan, Nowy Jork, Londyn, Sydney, Tokio… ten serial to smaczny kąsek dla widzów związanych zarówno ze światem biznesu, jak i ze światem mody.

  Dodatkowe informacje

  Zone Club to nowe spojrzenie na telewizję lifestyle’ową. Zna potrzeby współczesnych kobiet i wie, co chcą oglądać. Zone Club to seksowna rozrywka dla przebojowych kobiet! Nie jest kolejnym europejskim kanałem nadawanym w Polsce, gdyż jego ramówka jest tworzona z myślą o polskiej widowni kobiecej. Wszystkie pozycje Zone Club inspirują, wciągają i informują. Każdy dzień przynosi odważne, nowe produkcje z całego świata.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj