CROPPOWY szał ciał, czyli Kolekcja Karnawałowa CROPP

  CROPP 3
  CROPP

  Karnawał się zbliża, więc let’s dance! Dla wszystkich imprezowiczek lubiących pląsać i błyszczeć na dancefloorze CROPP przygotował specjalną karnawałową kolekcję, idealną na sylwestrowe szaleństwa.

  Gwiazdami parkietu w nadchodzącym karnawale będą błyszczące czernie przełamane gdzieniegdzie akcentem w kolorze neonowego różu. W kolekcji karnawałowej klasycznie króluje mała czarna w kilku wersjach, z marszczeniami, dołem w kształcie tulipana lub cekinową górą. Cekiny pojawiają się również w formie małych aplikacji na topach lub pokrywają całe rękawy, dekolty bluzek i sukienek. A jeśli już o topach mowa, w tych również CROPP zaszalał karnawałowo – czarne lub różowe góry zdobią asymetryczne dekolty na jedno ramię w stylu lat 80., marszczenia, sznury plastikowych koralików lub przyszywane materiałowe kwiaty. Ozdobami na krótkich, oczywiście czarnych i błyszczących spódniczkach są zakładki, falbanki lub kokardki.

  Na taneczne harce warto zabrać ze sobą torebkę lub inne dodatki. Czarne lub różowe, na długich paskach, małe na tyle, by pomieścić niezbędne imprezowe gadżety są zdobione kokardkami, wężowym wzorem, skórzanym patchworkiem lub złoconą lamówką.

  Pozostaje jeszcze ostatnie spojrzenie w lustro i udana sylwestrowa impreza jest gwarantowana.

  Po ciuchy z karnawałowej kolekcji CROPP zaprasza do salonów marki.