Wielka promocja w Henri Lloyd

  Zaproszenie

  Tuż po świętach w salonach marki Henri Lloyd rozpoczyna się akcja promocyjna, w ramach której będzie można kupić ubrania z bieżącej kolekcji prawie o połowę taniej i otrzymać kupon rabatowy na przyszły sezon.

  Sieć sklepów marki odzieży fashion i żeglarskiej Henri Lloyd zaprasza już od 27 grudnia na wyprzedaż jesienno–zimowej kolekcji. Wszystkie modele będzie można kupić o 40 procent taniej, a dodatkowo do zakupów będą dodawane kupony rabatowe na kolekcję wiosna – lato 2011, do wykorzystania w marcu. W zależności od wartości zakupów zniżka na ubrania na przyszły sezon będzie wynosiła od 10 do 15 procent.

  Marka odzieży Henri Lloyd od 50 lat jest znana wśród żeglarzy z całego świata, którzy cenią jej niezawodność w ekstremalnych warunkach. Henri Lloyd to także casualowe modele dla kobiet i mężczyzn, łączące w sobie zaawansowane technologie i modne wzornictwo. Utrzymane w brytyjskim charakterze ubrania z kolekcji fashion doskonale pasują do miejskiego stylu i równocześnie, dzięki swoim walorom użytkowym, świetnie sprawdzają się podczas weekendowych wyjazdów i urlopów.

  W ubraniach Henri Lloyd o zwycięstwo walczyło wiele znakomitych załóg regat m.in. Pucharu Ameryki, Withbread Round The World Race, Volvo Ocean Race, Race2000. Startowała w nich również polska ekipa na olimpiadzie w Pekinie. Odzież sygnowana słynnym logo towarzyszyła też w samotnych rejsach dookoła świata, takim żeglarzom, jak: sir Francis Chichester, Robin Knox-Johnson, Krystyna Chojnowska – Liskiewicz czy Krzysztof Baranowski. Każdy nowy produkt, zanim trafi do sprzedaży jest testowany w najtrudniejszych warunkach przez członków żeglarskich załóg.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj