Za błękitną gwiazdą

  stylizacja dla księżniczki
  Świąteczna Stylizacja

  Wigilia i sylwester już niebawem, więc powinnyśmy pomyśleć o tym, w co ubierzemy się na każdy z tych magicznych wieczorów. Chciałybyśmy czuć się jak gwiazdy, i błyszczeć tak pięknie, jak choinkowe światełka. Jak osiągnąć ten efekt?

  Nic tak nie podkreśla kobiecości, jak dobrze dobrana sukienka, dlatego proponujemy Wam trzy wieczorowe zestawy – każdy, dla innego typu osobowości. Wszystkie łączy jeden wspólny mianownik – kosmiczny kolor!

  Zestaw dla romantyczek

  Króluje w nim niezwykle dziewczęca, falbaniasta sukienka, zestawiona z delikatnymi koralami oraz zmysłową bielizną. Blasku dodają błyszczące kryształki, to rozwiązanie w sam raz na sylwestra we dwoje.

  Zestaw dla księżniczek

  Niczym lodowa księżniczka lśnić będziesz w metalicznym odcieniu granatowej sukienki-bombki, dla której idealnym towarzystwem będzie srebrny dodatek w postaci gwieździstego naszyjnika. Poczujesz się jak w siódmym niebie!

  Zestaw dla elegantek

  Znajdą coś dla siebie również i prawdziwe damy, preferujące spokojne i stonowane kreacje.  Granat w połączeni z szarością i beżem, to przemyślane połączenie kolorystyczne, akcentowane w dodatkach. Pierwszoplanową rolę odgrywają pasiaste rajstopy. W stylizacji żadna rzecz nie znajduje się bez przyczyny, a zabawa symetrią wprowadza wrażenie ładu i porządku.

  Autorka tekstu:
  Klaudia Klimkowska