Krzysztof Stróżyna – Jak zamieniać modę w sztukę

  YES Krzysztof Strozyna
  YES - Krzysztof Stróżyna

  Najmodniejsza biżuteria w tym sezonie łączy modę ze sztuką. Dlatego coraz częściej współpracę z prestiżowymi markami biżuteryjnymi podejmują uznani i odnoszący sukcesy projektanci. Marka YES, znana z oryginalnych projektów oraz prekursorskich rozwiązań, od wielu lat do kooperacji zaprasza młodych i kreatywnych artystów. Tej jesieni YES postawił na totalną świeżość i unikalność pomysłów Krzysztofa Stróżyny, podbijającego światowe wybiegi  oraz serca modowego świata.

  Dodatki odgrywają coraz większą rolę w całych stylizacjach, nie są już tylko dopełnieniem, ale grają pierwsze skrzypce i nadają charakteru całości. Stróżyna w projektach dla YES stawia na stylowość i wyrazistość. Biżuteria akcentuje luksus, błysk i przepych we współczesnym, designerskim wydaniu. Widoczna jest inspiracja klasyką, ale to mocne detale odgrywają główną rolę. Podstawą biżuterii Krzysztofa Stróżyny dla YES są topowe masywne łańcuchy, do wyboru w klasycznym srebrze i srebrze pozłacanym; szykowne perły, wszystkie z mocnymi, kolorowymi kamieniami z kolekcji Swarovski Elements odważnie połączonymi z detalami z solidnego kruszcu, również w wersji pozłacanej lub srebrnej. Inspiracją kolekcji jest kwiat orchidei.

  Biżuteria Krzysztofa Stróżyny dla YES to designerskie, bardzo modowe propozycje. W zestawieniu z klasyczną małą czarną – lub najmodniejszą w tym sezonie kamelową kreacją, będą kropką nad „i”, decydującą o całości. Projekty świetnie wpasowują się również w trend maxi dodatków, który bezapelacyjnie obowiązuje tej jesieni – im bardziej, mocniej i okazalej, tym lepiej!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj