Zjeżdżaj z CROPPEM! KOLEKCJA SNOWBOARDOWA

  CROPP
  CROPP

  Dla tych, którzy kochają białe szaleństwo na stokach i chcą przy tym fajnie wyglądać CROPP przygotował w tym sezonie coś specjalnego. W kolekcji snowboardowej znalazły się profesjonalne sportowe ciuchy w odjechanych formach i kolorach, idealne dla modnych fanów deski.

  Kolekcja snowboardowa CROPP została zaprojektowana przy współpracy z prawdziwymi entuzjastami sportów ekstremalnych. Dlatego ciuchy z kolekcji mają wszelkie udogodnienia, jakie musi mieć dobry strój na deskę, chroniący od mrozu, wiatru i wilgoci. Zaawansowane parametry oddychającego, wodoodpornego materiału z jakiego wykonane są kurtki i spodnie wykluczają przemoczenie i przemarznięcie. Kurtki mają m.in. praktyczne kieszonki na zamek, regulowane odpinane kaptury, otwory wentylacyjne, nieprzemakalne zamki, regulowane mankiety na rzep czy odpinany pas biodrowy zabezpieczający przed śniegiem. Do pasa można przypiąć spodnie z przeciwśniegowymi ściągaczami i mnóstwem kieszeni, w których z łatwością pomieści się wszystko, co potrzebne na stoku. System RECCO, w który wyposażone są spodnie i kurtki gwarantuje błyskawiczne określenie lokalizacji w sytuacjach lawinowych.

  Wszyscy deskowi wyjadacze wiedzą, że na stoku ważne jest również dobre wrażenie. Snowboardowa kolekcja CROPP gwarantuje je na pewno – kolorowe, przyciągające uwagę wzory, asymetryczne zapięcia dla dziewczyn i komiksowe postacie dla chłopaków zapewnia, że nie zginiecie w tłumie narciarzy-nudziarzy. Znajdzie się też coś dla wolących zimową klasykę, a całą kolekcję uzupełniają solidne rękawice, buty i ciepłe bluzy.

  Po ciuchy ze snowboardowej kolekcji CROPP zaprasza już do salonów marki.