Obuwie Reebok EasyTone

  Obuwie Reebok EasyTone
  Buty Reebok EasyTone

  Obuwie EasyTone opiera się na systemie podkładek balansujących umieszczonych w podeszwie buta, które wraz technologią transferu powietrza powodują naturalną niestabilność przy każdym kroku, dzięki czemu formują pośladki i kluczowe mięsnie nóg. W podeszwie buta EasyTone umieszczono dwie podkładki balansujące wypełnione powietrzem, dzięki czemu idąc w tych butach czujemy niestabilność. Mostek łączący dwie podkładki, umożliwia przepływ powietrza z jednej komory do drugiej podczas normalnego kroku. Spacerując w EasyTone powietrze przechodzi płynnie spod podkładki pod piętą do podkładki w przedniej części stopy, co z kolei zwiększa ilość powietrza zgromadzonego w przedniej części podkładki buta. W efekcie kluczowe mięśnie nóg i pośladków są zmuszone do intensywniejszej pracy.

  Od momentu uruchomienia w 2009 roku kampanii, kobiety na całym świecie pokochały EasyTone. Buty wyposażono w odpowiednie rozwiązania, które są na tyle wszechstronne, aby w ramach zdrowego stylu życia oraz codziennych zajęć nosić je przez cały dzień. Chodzą w nich lekarze, pielęgniarki i nauczyciele. Wygodne obuwie, jest dobrym rozwiązaniem dla młodych matek spacerujących z wózkiem, jak i dla tych kobiet, które mogą sobie pozwolić na spacer do pracy lub szkoły.

  Nota edytorska

  Reebok International Ltd., z siedzibą w Canton, w stanie Massachusetts, to czołowy światowy projektant, producent i dystrybutor obuwia, strojów i sprzętu sportowego, fitness i codziennego. Jako przedsiębiorstwo zależne od Grupy Adidas, firma działa w ramach różnorodnych oddziałów pod markami Reebok, Reebok-CCM Hockey oraz Sports Licensed Division.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj