HELENA CHRISTENSEN ujawnia swoje ulubione miejsca na świąteczne zakupy w Mediolanie

  107315190 10
  Helena Christensen

  Światowej sławy modelka, Helena Christensen ujawnia swoje ulubione miejsca na świąteczne zakupy w Mediolanie spacerując po sklepach w butach EasyTone. Odwiedza Operę La Scala, galerię sztuki współczesnej Cardi Black Box i spaceruje deptakiem Via Montenapoleone, przy którym mieszczą się sklepy najdroższych odzieżowych marek świata.

  Mediolan jest jej drugim przystankiem na europejskiej trasie EasyTone. W listopadzie Helena była gościem paryskiej stolicy mody, gdzie uczestniczyła w wydarzeniu Muzeum Sztuki Dekoracyjnej (Musée Des Arts Decoratifs).

  Kolejnym punktem podczas jej świątecznego spaceru jest włoska knajpka Cova, w której modelka zajada się ulubionym i najpopularniejszym włoskim specjałem – babeczkami Panettone. Następnie Christensen zatrzymuje się na ekskluzywny lunch w hotelu Four Seasons Hotel.

  Uwielbiam Mediolan! – mówi Helena. Jest tu wiele wspaniałych sklepów zwłaszcza Fashion Quadrilatero, gdzie uwielbiam robić zakupy. To miasto jest synonimem szyku i dobrego stylu. A mój sekret na dobre samopoczucie podczas świątecznych zakupów? To chodzenie w butach Reebok EasyTone!

  Mówiąc o Reebok EasyTone, Helena podkreśla: Kocham spacery i kocham mieć na sobie buty EasyTone. Wyglądają wspaniale i są naprawdę wygodne. Ludzie myślą, że regularnie trenuję. EasyTone o wiele bardziej motywują mnie do pieszych wycieczek niż korzystanie z samochodu. Dzięki temu mogę o wiele bardziej cieszyć się świąteczną atmosferą!