Do atelier na coaching wizerunku – czyli unikalne miejsce na polskiej mapie

  atelier 3
  atelier

  Brak pewności siebie sprawia, że nie potrafisz otworzyć się na ludzi i zaczyna doskwierać Ci samotność? Wciąż wyglądasz jak nastolatek, a właśnie awansowałeś i nie wiesz jak wzbudzać szacunek współpracowników i klientów? Często źródło naszych problemów dotyczy na równi tego co wewnątrz i na zewnątrz nas. W Polsce pojawiła się idea coachingu wizerunku, opierająca się na analizie tego co wewnątrz. A wprowadzone zmiany polegają na zachowaniu spójności pomiędzy wyznaczonym celem i wyglądem zewnętrznym. W Warszawie stworzono pierwsze atelier oferujące tę unikalną usługę.

  Na ratunek codzienności!

  Od kilku lat na polskim rynku popularność zyskuje idea life coachingu opierająca się na dbaniu o wewnętrzną sferę naszego życia. Z drugiej zaś wykwalifikowani eksperci uczą jak dbać o wizerunek zewnętrzny. Dotychczas te dwie warstwy funkcjonowały niezależnie i zajmowali się nimi różni specjaliści. Natomiast od niedawna, na polskim rynku pojawiła się nowa idea coaching wizerunku. Jest to dotychczas niepraktykowana w Polsce specjalizacja, łącząca te dwie sfery. Jej prekursorem jest Armen Mekhakyan, który od lat pracuje jako stylista oraz profesjonalny coach.

  Jedyny w naszym kraju ekspert w dziedzinie coachingu wizerunku, pomoże Ci zdefiniować problem, który tkwi w Twoim wnętrzu, podpowie jak go zwalczyć i zasugeruje zmiany zewnętrzne, wynikające z przemiany wewnętrznej. Nauczy Cię odpowiedniego nastawienia, właściwej samooceny i wiary we własne możliwości, a także skutecznego komunikowania siebie w środowisku za pomocą wyglądu zewnętrznego koherentnego z Twoim wnętrzem. A wszystko w przytulnym atelier.