Blend-a-med Whitestrips – widocznie bielsze zęby już po 7 dniach!

  whitestrips 3d white luxe
  blend-a-med Whitestrips

  O piękne, białe zęby staramy się dbać każdego dnia, przestrzegając najważniejszych zasad higieny jamy ustnej i stosując specjalnie dobrane środki pielęgnacyjne.

  Są jednak pewne wyjątkowe momenty w naszym życiu, takie jak ślub, sylwestrowe szaleństwo czy starania o wymarzoną pracę, w których szczególnie zależy nam na tym, by dobrze wyglądać i olśniewająco się uśmiechać. Piękne, białe zęby dodadzą nam pewności siebie w najważniejszych momentach oraz pomogą zrobić jeszcze lepsze wrażenie na innych. Teraz, dzięki nowym paskom wybielającym Blend-a-med Whitestrips efekt widocznie bielszych zębów można osiągnąć już w 7 dni! Co ważne, jest to metoda nie tylko skuteczna, ale również w pełni bezpieczna dla szkliwa.

  Każdego dnia nasze zęby narażone są na działanie napojów i pokarmów, które sprawiają, że biel uśmiechu traci swój nieskazitelny blask. Picie wina, kawy, mocnej herbaty i ciemnych napojów gazowanych prowadzi do przebarwień, które nie zawsze dają się usunąć za pomocą dokładnego szczotkowania z użyciem pasty wybielającej – są to tak zwane przebarwienia pod powierzchnią szkliwa. Sposobem na ich skuteczne i bezpieczne usunięcie są nowe paski Blend-a-med Whitestrips, które pomagają osiągnąć widoczny efekt wybielania zębów już po 7 dniach.

  Blend-a-med Whitestrips to jednorazowe, elastyczne i cienkie paski pokryte warstwą żelu z aktywnym nadtlenkiem wodoru, który w bardzo bezpieczny dla szkliwa sposób dociera do przebarwień umiejscowionych bezpośrednio pod powierzchnią szkliwa. Nadtlenek wodoru pozwala utlenić przebarwienia, które nie mogą być usunięte przez pasty wybielające i pomaga przywrócić naturalną biel zębów. Nadtlenek wodoru jest substancją powszechnie używaną w trakcie zabiegów wybielania wykonywanych w gabinetach dentystycznych. Co ważne, podczas aplikacji Blend-a-med Whitestrips substancja wybielająca nie jest wypłukiwana i utrzymuje się na zębach przez cały czas trwania zabiegu.

  Dla uzyskania pożądanego efektu, paski należy przyklejać na górną i dolną powierzchnię zębów dwa razy dziennie na pół godziny, przez okres jednego tygodnia[i]. Aby podtrzymać efekt bielszych zębów, kurację należy powtarzać co 12 miesięcy, a na co dzień używać pasty wybielającej.

  Dostępne warianty:

  Paski wybielające blend-a-med Whitestrips są dostępne od grudnia 2010 r. w dwóch wariantach: blend-a-med Whitestrips 3D White (sugerowana cena: 69 zł za opakowanie) oraz blend-a-med Whitestrips 3D White LUXE (sugerowana cena: 89 zł za opakowanie), oparte na najbardziej zaawansowanej technologii wybielania wśród produktów marki blend-a-med. Paski blend-a-med Whitestrips 3D White LUXE gwarantują skuteczne wybielanie w 7 dni. Pierwsze oznaki można zaobserwować już po 3 dniach stosowania pasków, a efekt wybielania utrzymuje się przez następne 12 miesięcy.

  Jedno opakowanie blend-a-med Whitestrips zawiera 28 pasków – 14 na górne i 14 na dolne zęby.


  [i] W razie potrzeby można zastosować drugą kurację blend-a-med Whitestrips 3D White przez kolejne 7 dni.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj