Blend-a-med Whitestrips to nowoczesna metoda skutecznego i bezpiecznego wybielania zębów

  whitestrips 3d white classic packshot
  Whitestrips

  Na przełomie XX i XXI wieku, a dokładniej na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat, zaobserwowano nowy trend
  w medycynie, jakim jest wzrost zainteresowania stomatologią estetyczną. Obecnie coraz większą wagę przykładamy nie tylko do utrzymania higieny jamy ustnej, ale także do bieli naszych zębów, która sprawia,
  że chętniej się uśmiechamy, stając się bardziej otwarci i pewni siebie.

  Lekarze stomatolodzy już od ponad stu lat prześcigają się w poszukiwaniu metod kosmetycznego wybielania zębów, które byłyby skuteczne i bezpieczne nie tylko dla szkliwa zębów, ale i dla pozostałych tkanek jamy ustnej, takich jak dziąsła, błona śluzowa, język czy wargi. Przy doborze metody wybielania ważne jest przede wszystkim ustalenie źródła pochodzenia przebarwień, które mogą być spowodowane przez czynniki wewnątrz- lub zewnątrzpochodne, a także umiejscowienie zmian, które mogą znajdować się na powierzchni lub pod powierzchnią szkliwa.

  Blend-a-med oferuje produkt pozwalający na wybielanie zębów w warunkach domowych – paski blend-a-med Whitestrips. Są one pokryte żelem wybielającym, którego działanie chemiczne jest porównywalne do działania substancji wybielających stosowanych w gabinetach stomatologicznych. Zawarty w żelu nadtlenek wodoru, utleniając przebarwienia znajdujące się pod powierzchnią szkliwa, przywraca naturalną biel zębów. Można więc śmiało powiedzieć, że paski blend-a-med Whitestrips to metoda zarówno prosta, skuteczna, jak i w pełni bezpieczna dla szkliwa. Podczas stosowania pasków wybielających blend-a-med Whitestrips, dla uzyskania jak najlepszych efektów, należy pamiętać o unikaniu silnie barwiących potraw i napojów, takich jak kawa czy czerwone wino.

  Na koniec chciałabym zaznaczyć, że uzyskanie pięknych, białych zębów może być czynnikiem niezwykle motywującym do systematycznej dbałości o higienę jamy ustnej. Dokładne szczotkowanie zębów przy użyciu past wybielających pozwala zachować uzyskany efekt wybielania przez długi czas, do czego szczególnie zachęcam.

  Dr. hab n. med. Ewa Iwanicka-Grzegorek

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj