Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja. Fundacja „Wawel z Rodziną” przekazuje książki dla dzieci

  domek wawel
  DOMEK

  Już po raz kolejny Wawel SA i Fundacja „Wawel z Rodziną” organizują akcję Zostań pomocnikiem Św. Mikołaja”. W ramach akcji do ponad 440 placówek opiekuńczo-wychowawczych w całym kraju trafi 6 ton słodyczy. Dodatkowo 10 placówek, wskazanych przez internautów, otrzyma zestawy fascynujących książek polskich autorów.

  Jak co roku, w okresie Świąt Bożego Narodzenia, Wawel oraz Fundacja „Wawel z Rodziną”  przeprowadza akcję „Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja”. Do każdego domu dziecka trafi 14 kg pakiet słodyczy! – Cieszymy się, że w tak magicznym i niezwykłym okresie Świąt Bożego Narodzenia możemy zamienić się w Świętego Mikołaja – mówi Sylwia Warnecka, wiceprezes Fundacji „Wawel z Rodziną”. – Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do naszej akcji.

  Aby wspomóc wybrany dom dziecka wystarczy wejść na stronę www.wawel.com.pl i zagłosować na pracę wychowanków wykonane w ramach konkursu „Nasze pasje”. Głosować można do 24 stycznia 2011 r. Każdy, kto odda głos, dostanie na swój e-mail kartkę z podziękowaniem za udział w akcji oraz kupon na filiżankę gorącej czekolady Wawel. Kupon będzie można zrealizować w jednym z 12 Salonów Firmowych Wawel w całej Polsce.

  Dziesięć Domów Dziecka, na które wpłynie największa liczba głosów, otrzyma zestawy książek najlepszych polskich autorów i ilustratorów. W zestawie znajdą się takie hity wydawnicze ostatnich lat jak D.O.M.E.K, wydawnictwa Dwie Siostry, najbardziej nagradzana książka ostatnich lat, seria o rezolutnej Basi, wydawnictwa Lektorklett czy urocze instrukcje z serii „Jak narysować …” wydawnictwa Czuły Barbarzyńca.

  Wszyscy już wiemy, że dzieciom należy czytać, ale ciągle nie przywiązujemy należytej wagi do tego, co im czytamy – mówi Sylwia Warnecka, prywatnie mama 9-latka. – Dzięki naszej akcji chcemy zwrócić uwagę rodziców na najbardziej wartościowe książki wydawane teraz w Polsce.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj