SWATCH odpakowuje pudełka z wyjątkową Kolekcją na Święta

  10 12 10 Snow Dance PR
  SWATCH

  Sezon świąteczny tuż tuż. Szwajcarski producent zegarków i biżuterii segmentu fashion prezentuje nową odsłonę corocznej bożonarodzeniowej kolekcji Seasons.

  Dostępne są dwa modele New Gent w kolorach złota i srebra oraz biały model Season’s Special, w limitowanej do 7777 sztuk edycji i oferowany w specjalnym, zimowym opakowaniu. Winter Sun to Gent w złotych barwach, wyposażony w złoty silikonowy pasek, kopertę z jednolitego złotego plastiku oraz połyskującą złotą tarczę.

  Partneruje mu Winter Moon, ze srebrnym paskiem, kopertą z jednolitego srebrnego plastiku i błyszczącą srebrną tarczą. Sezonową kolekcję uzupełnia Snow Dance w zdobionej ornamentem, śnieżnej, plastikowej kopercie i w specjalnym opakowaniu nawiązującym stylistyką do słynnych lodowisk pod gołym niebem Nowego Jorku.

  GZ233                                                         WINTER SUN

  Połyskujące powierzchnie świątecznych ornamentów rozświetlają ten złocisty model Gent. Złoty pasek, sprzączka, szlufka i koperta, tego urzekającego zegarka przypominają o złotym odcieniu zimowego słońca. Ozdobiona słonecznym szlifem tarcza także ma złoty odcień i zdobi ją okazjonalny, świąteczny wzór. Pod nieobecność wszystkich cyfr, czas wskazują srebrne indeksy godzinowe i srebrne wskazówki godzinowa i minutowa z warstwą substancji luminescencyjnej oraz smukły, srebrny sekundnik.

  Sugerowana cena  – 180 zł

  SUOZ101                                                   WINTER MOON

  Nieodłączny towarzysz zimowego słońca. Błyszczący model Gent także zdobi świąteczny ornament. Silikonowy pasek, szlufka, sprzączka i koperta z jednolitego plastiku mają kolor srebrny. Srebrną tarczę zdobi słoneczny szlif. Złote indeksy godzinowe oraz pokryte warstwą substancji luminescencyjnej złote wskazówki przypominają drugi z najpopularniejszych kolorów świąt i pod nieobecność cyfr, wspólnie ze smukłym, złotym sekundnikiem wskazują czas.

  Sugerowana cena  – 240 zł

  GZ232S                                                      SNOW DANCE

  Designerzy Swatch, z charakterystyczną dla siebie błyskotliwością, tchnęli w najjaśniej świecącą gwiazdę świątecznej kolekcji wyjątkowo wesołego ducha. Snow Dance przywołuje na myśl lśniącą taflę lodowiska, śnieg i radosne okrzyki dzieciaków podczas zabaw na świeżym powietrzu. Pasek i szlufka z białej tkaniny prowadzą wzrok wzdłuż wydeptanej w śniegu ścieżki prowadzącej od sprzączki do koperty z przezroczystego plastiku. Ozdobiona słonecznym szlifem tarcza w delikatnie złotym kolorze, tworzy wspaniałe tło i atmosferę dla białej gwiazdy, misternie namalowanej w centralnej części cyferblatu. Pojedynczy kryształek w złotym kolorze połyskuje na godzinie dziewiątej, przypominając, że Gwiazdka i związane z nią wspaniałe tradycje zbliżają się wielkimi krokami. Pod nieobecność cyfr, trójwymiarowe, złote wskazówki godzinowa i minutowa oraz towarzyszący im smukły, biały sekundnik wskazują czas.

  Przywołując najweselszą stronę Świąt Bożego Narodzenia, Swatch oferuje model Snow Dance w świątecznym, specjalnym opakowaniu. Nad szkiełkiem zegarka rozpościera się przezroczysta plastikowa kopuła. W środku, dwa, kolorowo ubrane maluchy bawią się na łyżwach, tańcząc na lodzie. Opakowanie otacza rozkoszną parę zimową scenerią nawiązującą do lodowiska pod gołym niebem, które co roku pojawia się w centrum Nowego Jorku, tylko kilka kroków od firmowego butiku Swatch na Times Square. Lód i śnieg, ciepłe zimowe ubrania i łyżwy oraz nieporównywalna z niczym innym atmosfera świąt tworzą tę niezapomnianą specjalną edycję w świątecznej kolekcji Swtach 2010.

  SNOW DANCE (GZ2332S), wraz z oryginalnym, specjalnym  opakowaniem – przezroczystą kopułą jest dostępny w sklepach Swatch na całym świecie w edycji limitowanej do 7777 sztuk.

  Sugerowana cena  – 300 zł