„MODNE LATANIE” z Dorotą Wróblewską i Air Italy Polska

  Dorota Wróblewska z Kenijką
  Modne Latanie z Dorotą Wróblewską

  Linie lotnicze Air Italy Polska i Dorota Wróblewska, producentka pokazów mody i programów telewizyjnych, rozpoczęli realizację wspólnego przedsięwzięcia  pod nazwą „MODNE LATANIE”.  W ramach projektu zaplanowany jest cykl wydarzeń modowych i kulturalnych, a także współpraca przy  programie telewizyjnym o tematyce podróżniczej.

  Pierwszą odsłoną   wspólnego projektu są dwa konkursy dla miłośników mody ogłoszone na blogu Doroty Wróblewskiej dorotawróblewskablog.pl. Głównym partnerem i sponsorem nagród   jest czarterowy przewoźnik lotniczy  Air Italy Polska.

  W pierwszym konkursie na projekt kolekcji inspirowanej barwami Air Italy na finalistę  czeka tygodniowa wycieczka dla dwóch osób na Wyspy Kanaryjskie oraz indywidualny pokaz podczas największej modowej imprezy w Polsce Warsaw Fashion Street 2011, która odbędzie się w dniach  25-26 czerwca 2011 roku w Warszawie.

  W drugim konkursie  na stylizację inspirowaną Kulturą Afrykańską główną nagrodą sponsorowaną przez Air Italy jest tygodniowa wycieczka dla dwóch osób do Kenii.

  Od końca listopada trwają zdjęcia do nowego programu telewizyjnego ,w którym prowadząca Dorota Wróblewska udaje się w podróż do różnych zakątków świata.  W ciekawy sposób przybliży widzom najpiękniejsze miejsca, kulturę i styl życia mieszkańców, nie omijając oczywiście tematu mody .Głównym partnerem programu są  linie lotnicze Air Italy Polska, a także biuro podróży Summerelse oraz Hewlett Packard i Sensai Kanebo International.

  Dorota Wróblewska

  Jest producentką pokazów i promotorem mody, kultury i sztuki. Wykłada kod ubioru, media business look oraz autoprezentację w Europejskiej Szkole Biznesu. Jest laureatką Doskonałości Mody Twojego Stylu za największe wydarzenie mody – WARSAW FASHION STREET.  Autorka i producentka programów telewizyjnych o wizerunku i metamorfozach. W centrum Warszawy, stworzyła pierwszy w powojennej Polsce dom mody Forget-me-Not, gdzie prezentuje wystawy, kolekcje zdolnych polskich i zagranicznych projektantów. Jest autorką cyklu książek o modzie Wydawnictwa SOPHISTI World Media Group. Dyrektor Artystyczna portali sophisti.pl, sophistifashion.pl, sophisti.tv (moda, kultura, sztuka, muzyka i film). Jej pasja to podróże, zwiedziła prawie cały świat dokumentując ludzi, widoki, zwierzęta tysiącami zdjęć.

  Air Italy Polska

  Air Italy Polska jest przewoźnikiem czarterowym posiadającym najnowocześniejszą flotę w Polsce. Obecnie eksploatuje  Boeingi 737-800 NG, najbardziej zaawansowane technologicznie i najbezpieczniejsze samoloty w swojej klasie.  AIP jest pierwszym przewoźnikiem, który zaoferował polskim pasażerom nową jakość podróżowania. Obecnie z Air Italy Polska można polecieć z Warszawy i Katowic m.in. na Wyspy Kanaryjskie (Gran Canarię, Teneryfę i Fuerteventura), do Ovdy w Izraelu, Sharm-el-Sheik i Hurghady w Egipcie oraz do Mombasy w Kenii.

  Air Italy Polska jest laureatem prestiżowych nagród, m.in.  Awionetka 2010 w kategorii  „Najlepsza Linia Lotnicza Roku” oraz Laur Konsumenta w kategorii „Linie lotnicze”.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj