Nowy Salon Pandory w Arkadii Otwarty!

  pandora1
  PANDORA w Arkadii

  Tłumy kupujących, setki róż, olśniewający blask biżuterii.  Nowy salon PANDORY otwarty! Takiego debiutu w Arkadii jeszcze nie było!

  W miniony weekend PANDORA otworzyła kolejny sklep w Warszawie!  W Centrum Handlowym Arkadia, na parterze, powstał już szósty salon w stolicy. Zarówno 26 jak i 27 listopada, podczas dwudniowego uroczystego otwarcia, od godziny ósmej przed nowym sklepem ustawiały się kolejki klientów. W kulminacyjnym momencie, na chwilę przed otwarciem drzwi  o godzinie 10:00, liczyły już kilkaset osób i wiły się przez cały pasaż! Ale tłumy nie zelżały do końca dnia – także popołudniu aby wejść do salonu PANDORY trzeba było stać w długiej kolejce. Otwarcie, swoim rozmachem i atrakcyjną formułą bez wątpienia przyciągnęło uwagę każdego, kto w tych dniach robił zakupy w Arkadii.

  Cieszymy się, że udany debiut nowego sklepu przyciągnął tak wielkie rzesze miłośników biżuterii PANDORY. Mamy nadzieję, że od teraz nasz świeżo otwarty salon w Arkadii wpisze się już na stałe, jako atrakcyjne miejsce, na zakupowej mapie Warszawy.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj