Mikołajki w SomePlace Else

  SomePlace Else
  SomePlace Else

  W piątek 4 grudnia w SomePlace Else wyjątkowa impreza mikołajkowa. W programie koncert zagranicznego zespołu 36,6 oraz Mateusza Krauwursta, a także występ DJa Simona.

  Impreza mikołajkowa zacznie się o godz. 21.00, a jako pierwszy na scenie wystąpi zespół 36,6. Od trzech dekad jest on podziwiany za umiejętność łączenia brzmień w tradycjach bluesa i rock’n’rolla z elementami ormiańskiego folku. Skład zespołu jest międzynarodowy, co przekłada się na niepowtarzalne brzmienie utworów.

  Dodatkową atrakcją wieczoru będzie występ Mateusza Krauwursta znanego młodego artysty, który wprowadzi gości w świat soulu, jazzu i funky. A o gorącą atmosferę zadba DJ Simon, który stare brzmienia będzie łączył z nowymi dźwiękami, tworząc niepowtarzalne mieszanki. Na gości czekają liczne atrakcje, m. in. loterie z wyjątkowymi nagrodami oraz oferta egzotycznych koktajli.

  Impreza odbędzie się w barze i restauracji SomePlace Else w warszawskim Sheratonie i rozpocznie się o 21.00. Wejście jak zwykle będzie bezpłatne.

  Bar SomePlace Else znajduje się w warszawskim hotelu Sheraton i czynny jest w poniedziałki od 12.00 – 24.00, od wtorku do czwartku w godzinach 12.00 – 1.00, w piątek od 12.00 do 2.00, w sobotę 16.00 do 2.00 i w niedzielę od 12.00 do 23.00.

  Bar SomePlace Else niedawno przeszedł gruntowny remont. Nowy industrialny styl idealnie pasuje do spotkań i imprez muzycznych.

  http://warszawa.someplace-else.pl/