II Doroczna Aukcja Luksusowej Biżuterii i Markowych Zegarków

    lew
    Jubiler24h

    Już za 5 dni (05.12.2010) w warszawskim hotelu Sheraton odbędzie się II Doroczna Aukcja Luksusowej Biżuterii i Markowych Zegarków. Elżbieta Myśliwiec, właścicielka Domu Aukcyjnego Jubiler24h i organizatorka wydarzenia, zebrała kolekcję precjozów, której nie powstydziłyby się największe domy aukcyjne świata tj. Christie’s, czy Sotheby’s.

    Warszawa ma coraz większy potencjał rynkowy w zakresie dóbr luksusowych. Oprócz salonów z ekskluzywnymi samochodami, czy butików największych kreatorów mody, powstają też inicjatywy takie jak ta – aukcja prawdopodobnie najpiękniejszych dzieł kunsztu jubilerskiego znajdujących się w naszym kraju.

    Na jedynej tego typu aukcji w Polsce będzie wystawionych ponad 230 przedmiotów przede wszystkim dawnej sztuki jubilerskiej, ale współczesnej także. Ceny wywoławcze wahać się będą od ok. 500zł do aż ok. 280.000zł. A już teraz można zapoznać się z kolekcją, która wystawiona jest w specjalnie przygotowanych gablotach w Galerii BiżuBizarre, w lobby hotelu Sheraton. W galerii można też nabyć ekskluzywny katalog aukcyjny, który przygotowany jest na najwyższym, światowym poziomie.