Mikołaj w M1 Poznań

    ec3653e040
    Mikołaj w M1

    W dniach 4 – 5 grudnia 2010 w godzinach od 12 do 18 w  C. H. M1 Poznań odbędzie się wyjątkowe spotkanie, którego gościem honorowym będzie Św. Mikołaj i jego świta. To niepowtarzalna okazja, aby w tych dniach otrzymać prezent z jego rąk, ułożyć Wielkie Mikołajowe Puzzle czy wziąć udział w oryginalnych i ciekawych konkursach zręcznościowych.

    W ciągu dwóch grudniowych dni, każdy rodzic będzie mógł spełnić marzenia swoich pociech, o spotkaniu z Mikołajem. Dzieci będą mogły osobiście poprosić o wymarzone prezenty oraz wziąć udział w specjalnie przygotowanym świątecznym programie. Na najmłodszych czeka wiele atrakcji w postaci wesołych animacji, wierszyków i śmiesznych dialogów. Nie zabraknie też tak oryginalnych konkurencji, jakimi są wyścigi śnieżnych rumaków i magicznych gąsienic, rzut śnieżką do celu czy przeciąganie zamarzniętej liny, a wszystko odbywać się będzie w niepowtarzalnej i pogodnej atmosferze zbliżających się świąt.

    Dodatkowo, przygotowane zostaną ciekawe, tematyczne konkursy, które z pewnością zaktywizują dzieci do wspólnej zabawy, pod okiem samego Św. Mikołaja.