iStudent bije rekordy popularności na Facebooku!

  iStudent
  iStudent

  Wszyscy studenci chcą być jak Steve Wozniak i walczą o MacBooka

  Analiza statystyk grupy projektowej FaceAd wskazuje, iż iStudent jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich aplikacji na Facebooku. Tylko wczoraj (3 listopada) skorzystało z niej 18 tysięcy użytkowników (DAU). Sama strona iStudent na Facebooku odnotowała największy wzrost liczby użytkowników – od chwili uruchomienia aplikacji – aż o 900 proc.!

  Kto siedzi pod jabłonią na oryginalnym logo Apple Inc.? Ile kosztował pierwszy komputer Apple? Jakie kolory mają najnowsze iPody nano? Z takimi pytaniami muszą zmagać się kandydaci na iStudenta. Poszukiwania osoby, która chłonie wiedzę z iTunes University, korzysta z MacBooka, a w przerwach pomiędzy wykładami słucha iPoda, rozpoczęła się 27 października. Wszyscy studenci w Polsce mogą zbierać punkty odpowiadając na zagadki dotyczące produktów Apple i ciekawostek związanych z tą firmą. Liczy się tu także czas udzielenia odpowiedzi. Aby zwiększyć szansę na wygraną można również zapraszać do zabawy swoich znajomych. Pierwszy etap rekrutacji zakończy się 10 listopada o północy, kiedy to zostanie wyłonionych piętnaście osób, których finalnym zadaniem będzie przekonanie członków jury, a w tym samego Steve’a Wozniaka, że to właśnie oni najlepiej będą pełnić funkcję iStudenta.

  Zwycięzca, wraz ze szlachetnym tytułem iStudenta, otrzyma MacBooka Pro oraz iPoda nano 8 GB. Osoba, która zajmie drugie miejsce wygra iPoda touch, a trzecie – iPoda Nano. Wszystkich piętnastu finalistów zdobędzie kursy  w szkole języków obcych empik school. Natomiast wszystkie osoby, które zapisały się do aplikacji iStudent otrzymają vouchery o wartości 150 zł do wykorzystania w empik school, a spośród nich zostanie również wylosowana nagroda publiczności – iPoda nano 8GB.