Jesienna odsłona Baby Loves Disco

  LOGO BLD
  Baby Loves Disco

  Jesienna edycja popularnej na całym świecie imprezy Baby Loves Disco odbędzie się 7 listopada w C.H Blue City. Rodzinnej zabawie w rytmach disco, jak zwykle towarzyszyć będzie wiele atrakcji dla rodziców i dzieci. Spotkanie będzie miało miejsce w  klubie Lucid pomiędzy godziną 12:00 a 16:00. W zabawie uczestniczy również sąsiadujący z klubem, plac zabaw Inca Play.

  Podczas jesiennej edycji imprezy rodzice i dzieci skorzystają z wielu oferowanych im atrakcji. Na maluchy czekać będzie niezwykła Strefa Relaksu, wyposażona w dmuchane i edukacyjne zabawki (BERI ZABAWA) oraz kreatywne kąciki gier zręcznościowych (ZABAWKI ACTIVE). Parkiet pełen baniek mydlanych oraz tanecznych animacji a także pokaz mody dziecięcej francuskich marek 3POMMES oraz JEAN BOURGET stanowić będzie taneczne serce rodzinnej zabawy. Najmłodsi uczestnicy skorzystają także z propozycji disco stylizacji oferowanej przez nowy salon fryzjerski w Warszawie (KOLOROWY PSIAK).  Taneczne animacje podczas zabawy poprowadzą doświadczeni w pracy z dziećmi animatorzy (URODZINY DLA DZIECI ) Głodne wrażeń starszaki będą mogły tego dnia skorzystać z atrakcji INCA PLAY i zakupić bilet wstępu na plac zabaw w promocyjnej cenie.

  Tematem spotkania jest jesień a więc w Strefie Zdrowego Dziecka rodzice poznają specjalistyczną przychodnię dla dzieci BABY CLINIC. Obecność jej troskliwego personelu zapewni wszystkim poczucie bezpieczeństwa i możliwość zapoznania się z profesjonalną ofertą przychodni specjalizującej się w opiece nad dziećmi oraz ich Mamami.

  Dla rodziców organizatorzy przygotowali także specjalną strefę, w której Mamy będą miały okazję poznać tajniki profesjonalnego makijażu oraz jego aktualne trendy na jesień. (PROFESIONAL MAKE-UP-STUDIO). W tej strefie do dyspozycji rodziców będą również niezwykłe fotele masujące, które zagwarantują im relaks podczas zabawy.

  Listopadowa impreza  jest kolejnym wydarzeniem z cyklu, który od trzech lat wzbudza ogromną sympatię warszawiaków. Taneczne spotkania odbywają się raz w miesiącu i zawsze gromadzą rzesze radosnych uczestników, tworząc międzynarodowy trend oraz globalną społeczność.

  Wszyscy imprezowicze będą mogli zjeść wspólny posiłek, potańczyć na parkiecie, zrelaksować się oraz spędzić rodzinnie niedzielne popołudnie.

  Zapraszamy!

  7 listopad, godz: 12:00-16:00,

  klub Lucid

  Bilet wstępu: 20 PLN/os

  Bilet wstępu na INCA PLAY: 10 PLN

  4 PLN (softy, kawa, zupa, zapiekanka, hot-dog, frytki

  10 PLN (lunch dla dzieci)