Edyta Herbuś przedstawia najnowszy trening przygotowany przez Reebok i Cirque du Soleil -JUKARI Fit to Flex™

  JUKARI Fit to Flex 11
  JUKARI Fit to Flex

  Po ogromnym światowym sukcesie treningu JUKARI Fit to Fly™ Reebok oraz Cirque du Soleil stworzyły kolejny innowacyjny system ćwiczeń w sferze kobiecego fitnessu. JUKARI Fit to Flex™ to idealny sposób, by wzmocnić mięśnie i poprawić elastyczność swojego ciała oraz , a przy tym dobrze się bawić!

  JUKARI Fit to Flex™ to dynamiczny i efektywny trening wykorzystujący muzykalność oraz wibrację kolorów kojarzonych ze znaną grupą kanadyjskich cyrkowców Cirque du Soleil.

  Elastyczną taśmę do ćwiczeń JUKARI Band™, która jest nieodłącznym elementem tego treningu, jako pierwsza w Polsce wypróbowała na własnej skórze Edyta Herbuś, która wzięła udział jako gość specjalny w specjalnym pokazie zorganizowanym przez Reebok w  klubie Pure Heath & Fitness w Warszawie. Ćwiczenia JUKARI Fit to Flex™ łączące elementy tańca, akrobacji, sportu i sztuki okazały się dla znanej Polki niezwykłym doświadczeniem. Edyta Herbuś tuż po treningu była zachwycona: „Te ćwiczenia idealnie rozciągają ciało! Sprawiają, że chce się być tak elastycznym, jak ta taśma!”.

  Dobór unikalnych, płynnych ruchów pozwala na dłuższy i wydajniejszy trening całego ciała. A to właśnie zapewnia JUKARI Fit to Flex™. Sama Edyta Herbuś, która na co dzień prowadzi aktywny tryb życia, podziela tę opinię: „Nie potrzebuję rozbudowanej atletycznej budowy, tylko sprężystego, giętkiego ciała i po tym co odczułam na własnej skórze myślę, że trening Jukari Fit to Flex™, może mi to zagwarantować.”

  Sara Haley, Globalna Specjalistka Fitnessu Reebok w dziedzinie JUKARI Fit To Flex™, pracowała wspólnie z Cirque du Soleil przez ostatni rok, w celu stworzenia tego nowego rozwiązania treningowego dodaje: „Podczas gdy wiele kobiet lubi jogę, znaczna ilość kobiet zwierzyła się nam, że szukają czegoś innego. JUKARI Fit To Flex™ to całkowicie nowe podejście do elastyczności – trening, który jest dynamiczny, radosny i oparty na zabawie, zainspirowany niesamowitym duchem, artyzmem i elastycznością wykonawców Cirque du Soleil”.

  Jukari Fit to Flex™ to kolejny po Jukari Fit to Fly™ trening, który jest efektem globalnej współpracy czołowej marki w dziedzinie fitnessu dla kobiet – Reebok oraz Cirque du Soleil, czyli znanej na świecie grupy akrobatycznej z Kanady. Obie firmy rozpoczęły wspólne działania w 2008 roku, mając jeden cel – sprawić, by fitness znów sprawiał kobietom radość. Wspólnie szukały ścieżki prowadzącej do stworzenia pełnych inspiracji elementów treningowych, które odnowiłyby i ożywiły fitnessową rutynę kobiet.

  Pokaz ćwiczeń z Edytą Herbuś poprzedziła prezentacja treningu JUKARI Fit to Flex™ wykonana przez profesjonalne instruktorki klubu Pure Health & Fitness Platinum w Złotych Tarasach w Warszawie. Dodatkowo zgromadzeni goście mogli obejrzeć niepowtarzalny i oryginalny pokaz najnowszej kolekcji Reebok na jesień/zima 2010, którym wzięła udział aktorka i dziennikarka, Anna Wendzikowska. Na wybiegu zaprezentowano kolekcje fitnessowe Cirque Du Soleil i On The Move uzupełnione produktami z linii lifestylowej Reebok Classics. Miłym zaskoczeniem dla zebranych był dodatkowo pokaz ekskluzywnej kolekcji stanowiącej przykład idealnej fuzji sportu z modą – Emporio Armani/ EA7/Reebok, która powstała w wyniku współpracy Giorgio Armaniego z marką Reebok. Bogactwo kolorów, odwaga wzornictwa oraz różnorodność styli to wyróżnia markę Reebok na jesień/zimę 2011.

  W Polsce autorski program Reebok JUKARI Fit to Flex™ będzie można trenować od 1 listopada w sieci Pure Health & Fitness w Warszawie, Krakowie, Lubinie, Wrocławiu i Łodzi.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj