Wielki Charytatywny Bal Dziennikarzy

  Czołowi dziennikarze polskich mediów wspólnie z politykami oraz celebrytami wymieniali się uprzejmościami i dobrym humorem. Ten rzadki widok zdarza się raz w roku podczas dorocznego Charytatywnego Balu Dziennikarzy, który od 12 lat odbywa się w Auli Politechniki Warszawskiej.

  Bal jest okazją nie tylko do towarzyskich spotkań ale przede wszystkim do wsparcia szczytnego celu. Dochód z imprezy zostanie przekazany na dofinansowanie rodzinnych domów dziecka oraz rodzin zastępczych w najuboższych regionach Polski.

  Tegoroczna impreza tym razem odbyła się 16 stycznia, tradycyjnie w Auli Politechniki Warszawskiej. Wielki Charytatywny Bal Dziennikarzy zorganizowany był już po raz dwunasty.

  Oprócz kwiatu polskiego dziennikarstwa, zaproszenie przyjęli m.in. prezydent Lech Kaczyński z małżonką, przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek, minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski, prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz – Waltz.

  Goście bawili się przy muzyce tanecznej lat 70. i 80, muzyczną gwiazdą wieczoru był Krzysztof Krawczyk, który zagrał swoje największe szlagiery. O dobry humor przybyłych dbały m.in. marki Stock Prestige i Coca-Cola, serwując rozgrzewające drinki. Impreza trwała do przysłowiowego białego rana i pozwoliła zebrać około 240 tysięcy złotych.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj