Swarovski i MARVEL: Nowa Olśniewająca Kolekcja 2024

SWAROVSKI I MARVEL WIOSNA LATO 2024 5Kolekcja MARVEL x Swarovski na wiosnę/lato 2024 to nie tylko hołd dla superbohaterów, ale również dowód na wyjątkowe umiejętności techniczne i artystyczne Swarovski. Te olśniewające figurki to idealne dodatki, które dodadzą mocy i blasku każdemu wnętrzu. Dla miłośników MARVEL, ta kolekcja jest niepowtarzalną okazją, by wprowadzić do swojego domu kawałek magicznego uniwersum.SWAROVSKI I MARVEL WIOSNA LATO 2024 2

Kryształowe Arcydzieła Pełne Faset

Wykonane przez ekspertów Swarovski, postacie z kryształów charakteryzują się pełnymi faset w jasnych i odważnych odcieniach. Każda figurka lśni z mocą, odzwierciedlając połączenie odwagi, bystrości i siły. Ta kolekcja jest wyrazem savoir-faire marki Swarovski i potęgi MARVEL, wykorzystując moc kryształów, aby uczcić superbohaterów i legendarnych czarnych charakterów pełnym dynamizmu blaskiem.

Wyjątkowe Figurki Superbohaterów

Kolekcja zawiera ikoniczne postacie, takie jak Kapitan Ameryka, Thor, Thanos, Loki i Kapitan Marvel, a także zachwycający zestaw MARVEL Avengers. Precyzyjne wykończenia i niezwykła dbałość o szczegóły sprawiają, że każda figurka to prawdziwe dzieło sztuki.SWAROVSKI I MARVEL WIOSNA LATO 2024 4

Kapitan Ameryka

Znakomity przykład oddania, potęgi i wytrwałości. Figurka Kapitana Ameryki została stworzona z kryształów o 382 fasetach, ukazując charakterystyczne atrybuty tej postaci. To hołd dla najlepszego superbohatera z wyjątkowym mistrzostwem technicznym Swarovski.

Thor

Thor Gromowładny, jedna z najsłynniejszych i najpotężniejszych postaci w uniwersum Marvela, został uwieczniony w kryształowej figurce o 523 fasetach z różnorodnymi metalowymi akcentami. Każdy detal, od czerwonej peleryny po niszczycielski młot Mjolnir, został fachowo odwzorowany w oszlifowanym krysztale.

Thanos

Imponująca figurka Thanosa, nikczemnego tytana, została wykonana z kryształów o 607 fasetach z metalowymi akcentami. Precyzyjne wyrzeźbienie charakterystycznych cech tej muskularnej postaci, w tym ochronnej zbroi i legendarnych kamieni nieskończoności, wymagało od Swarovski szczytu szlifierskiego kunsztu.

Loki

Figurka Lokiego, żądnego władzy boga podstępu, wykonana z kryształów o 282 fasetach z akcentami z lakierowanego metalu w odcieniu złota, to idealny przykład nadzwyczajnych umiejętności technicznych Swarovski.

Captain Marvel

Lśniąca figurka Captain Marvel w charakterystycznym czerwono-niebieskim stroju z kryształów o 427 fasetach z lakierowanymi metalowymi akcentami, oddaje potężny charakter postaci i znamionujące ją atrybuty siły i asertywności.

Avengers Showpiece: Arcydzieło Techniki Pointiage®

Po raz pierwszy Swarovski zebrał całą drużynę superbohaterów w jednym spektakularnym modelu. Wykonane w unikalnej technice Pointiage®, ściśle limitowane arcydzieło przedstawia Czarną Wdowę, Hulka, Iron Mana, Kapitana Amerykę i Czarną Panterę w stanie gotowości do walki. Łącząc ponad 70 000 kryształów w eksplozji zieleni, czerwieni, czerni i niebieskiego, ta scena Avengers to jedno z najbardziej zapierających dech w piersiach przykładów savoir-faire Swarovski. Kolekcja jest limitowana do zaledwie 200 egzemplarzy na całym świecie, co czyni ją niezwykle poszukiwanym skarbem dla fanów MARVEL i kryształów.