PUMA x KidSuper: Kolekcja Colma Dillane’a

W świecie mody i sportu, najnowsza współpraca między globalną marką PUMA a Colmem Dillane’em, znanym jako KidSuper, wprowadza odświeżające innowacje i sztukę do codziennego ubioru. Kolekcja łączy dziedzictwo futbolowe PUMA z charakterystycznym artystycznym podejściem Dillane’a, tworząc kolekcję, która jest zarówno świeża, jak i nostalgiczna.PUMA x KIDSUPER

Zainspirowana pasją Dillane’a do futbolu, seria odzieży i obuwia rysuje nowe granice w klasycznych designach PUMA, dodając nowoczesne pastelowe palety kolorów i niepowtarzalne wzornictwo. W kolekcji znajdziemy reinterpretacje archiwalnych modeli, takich jak sneakersy Velophasis i Palermo, które teraz błyszczą nowymi barwami i wysokiej jakości materiałami, takimi jak kaszmirowy zamsz czy siateczkowe spody.

Kolekcja zawiera także szeroką gamę odzieży sportowej, w tym dresy w dwóch kolorystykach z haftowanymi zdobieniami, t-shirty, szorty, kardigany oraz longsleeve’y, wszystkie wykonane z najwyższej klasy materiałów. Szczególną uwagę przyciągają żakardowe dzianiny z grafikami, nawiązujące do ikonicznego modelu PUMA King, oraz unikalne, wzorzyste motywy stworzone przez KidSuper specjalnie na potrzeby tej kolekcji.

Obuwie, w skład którego wchodzą modele Velophasis NU i Palermo NU, oferuje odświeżone wersje klasycznych sylwetek, wzbogacone o niestandardowe metki i wykończenia nadające im wygląd „znoszonego” buta, co jest popularnym trendem w dzisiejszej modzie.

Dodatki takie jak bucket haty, szaliki czy torby podróżne, również są częścią tej kolekcji, oferując miłośnikom mody kompleksowe opcje stylizacji.

Kampania marketingowa kolekcji PUMA x KidSuper czerpie inspirację z klasycznych gangsterskich filmów z lat 90., przedstawiając Dillane’a jako patriarchę rodziny PUMA x KidSuper. Wizualizacje skupiają się na spójnych zestawach dresowych, podkreślając unikalny, artystyczny charakter kolekcji.

To połączenie sportu, sztuki i mody pokazuje, jak nowoczesne kolekcje mogą oddać hołd swoim korzeniom, jednocześnie pchając granice tego, co możliwe w dziedzinie designu odzieży sportowej. Współpraca PUMA x KidSuper to więcej niż moda; to kultura, historia i przede wszystkim innowacja.