Anioł w bieli: nowa kolekcja ANGELL wiosna-lato 2024

Marka ANGELL znów udowadnia, że zna się na kobiecej duszy. W najnowszej kolekcji zachwyca subtelną paletą barw i dziewczęcymi krojami, tworząc prawdziwą sielankę letniego retro.

Niewinność w bieli

Dominującym kolorem kolekcji jest biel, przełamana gdzieniegdzie ecru i kością słoniową. To ukłon w stronę kobiecości w jej najbardziej subtelnej odsłonie. Sukienki z kolekcji podkreślają sylwetkę, tworząc idealne proporcje. Marszczenia, sznurowania, bufki i falbanki dodają im charakteru sielankowego, letniego retro.

Ekologiczny komfort

W kolekcji nie zabrakło też uwielbianych przez klientki zestawów z tencelu – ekologicznej i komfortowej alternatywy dla jedwabiu. Pojawiły się również piękne, lekkie sweterki, idealne na chłodniejsze dni.

Lekkość, zwiewność i styl

Nowa kolekcja ANGELL to kwintesencja dziewczęcej niewinności i stylowego szyku. Lekkie, zwiewne materiały i subtelne kroje stworzą idealną stylizację na letnie dni.Anioł w bieli nowa kolekcja ANGELL (2) Anioł w bieli nowa kolekcja ANGELL (3) Anioł w bieli nowa kolekcja ANGELL (4) Anioł w bieli nowa kolekcja ANGELL (5) Anioł w bieli nowa kolekcja ANGELL (6) Anioł w bieli nowa kolekcja ANGELL (7) Anioł w bieli nowa kolekcja ANGELL (8) Anioł w bieli nowa kolekcja ANGELL (9) Anioł w bieli nowa kolekcja ANGELL (1)