Dwa oblicza wiosennej kobiecości: power look i romantic od Angell

Poznańska marka Angell, której twarzą, projektantką i właścicielką jest Angelika Kaźmierczak, zaprezentowała właśnie najnowszą, wiosenną kolekcję opierającą się na dwóch odsłonach kobiecości: power look i romantic. W linii power look znajdziemy kreacje skierowane do kobiet pewnych siebie, pragnących podkreślić swoją siłę i niezależność poprzez modę. Oversizowe komplety wykonane z tencelu, eleganckie garnitury, koszule i szorty z tej kolekcji są wyrazem dominacji i pewności, które każda kobieta może wyrazić poprzez swój ubiór. Ta część kolekcji jest odzwierciedleniem nowoczesnej kobiety – niezależnej, decyzyjnej i świadomej swojej wartości.

Z drugiej strony, romantic to hołd dla miłośniczek subtelnego romantyzmu i dziewczęcej delikatności. W tej odsłonie kolekcji dominują elementy takie jak romantyczne sukienki, lekkie spódnice, pastelowe swetry z wiązaniem z tyłu oraz urocze falbanki. Każdy projekt w tej linii jest świadectwem nieśmiertelnej elegancji i subtelności, która znajduje swoje miejsce w sercu współczesnej kobiety poszukującej w modzie wyrazu swojej wewnętrznej delikatności i marzycielskiego charakteru.

Warto podkreślić, że wszystkie ubrania z najnowszej kolekcji zostały wykonane z naturalnych materiałów, takich jak tencel, bawełna i len, co nie tylko gwarantuje wyjątkowy komfort noszenia, ale również wpisuje się w coraz bardziej popularne podejście do świadomej mody.wiosenna odsłona Angell (1)

wiosenna odsłona Angell (2)

wiosenna odsłona Angell (3)

wiosenna odsłona Angell (4)

wiosenna odsłona Angell (5)

wiosenna odsłona Angell (6)

wiosenna odsłona Angell (7)

wiosenna odsłona Angell (8)

wiosenna odsłona Angell (9)

wiosenna odsłona Angell (10)

wiosenna odsłona Angell (11)

wiosenna odsłona Angell (12)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj