Medicine i Radzka prezentują kolekcję dla kobiet i ich czworonożnych przyjaciół

kolekcja Medicine i Radzka (1) kolekcja Medicine i Radzka (2) kolekcja Medicine i Radzka (3) kolekcja Medicine i Radzka (4) kolekcja Medicine i Radzka (5) kolekcja Medicine i Radzka (6) kolekcja Medicine i Radzka (7) kolekcja Medicine i Radzka (8) kolekcja Medicine i Radzka (9) kolekcja Medicine i Radzka (10) kolekcja Medicine i Radzka (11) kolekcja Medicine i Radzka (12) kolekcja Medicine i Radzka (14) kolekcja Medicine i Radzka (15) kolekcja Medicine i Radzka (16) kolekcja Medicine i Radzka (17) kolekcja Medicine i Radzka (18) kolekcja Medicine i Radzka (19) kolekcja Medicine i Radzka (20) kolekcja Medicine i Radzka (21) kolekcja Medicine i Radzka (22) kolekcja Medicine i Radzka (23) kolekcja Medicine i Radzka (24) kolekcja Medicine i Radzka (25) kolekcja Medicine i Radzka (26) kolekcja Medicine i Radzka (27) kolekcja Medicine i Radzka (28) kolekcja Medicine i Radzka (29) kolekcja Medicine i Radzka (30)„Z Medicine znamy się bardzo dobrze. Współpracujemy od wielu lat, właściwie do początku istnienia marki. Razem stworzyliśmy wiele ciekawych modowych treści” – Radzka. Medicine poszerzyło te działania i stworzyło limitowaną kolekcję, która jest „wizytówką” stylu Radzkiej. W efekcie można zobaczyć ciepłe kurtki i płaszcze z naturalnych tkanin oraz akcesoria. A ponieważ Radzka jest właścicielką psa Tolka – marka przygotowała także kurteczki dla czworonogów w sam raz na jesienne chłody! 

Kolekcja, którą prezentuje Medicine, jest bogata w ciepłe kurtki, płaszcze wykonane z najwyższej jakości naturalnych tkanin oraz dodatki, które dopełniają całość. Co więcej, z myślą o miłośnikach czworonogów, marka stworzyła specjalne kurteczki dla psów, idealne na chłodniejsze dni.

„W tej kolekcji nasi projektanci postanowili przewrotnie wykorzystać latem kwitnące maki, przenosząc je na kurtki i akcesoria jesienno-zimowe” – wyjaśnia Główna Projektantka Medicine, Iwona Napierała-Mróz. Motyw maków dominuje w całej kolekcji, dodając koloru szaro-burym ulicom w sezonie zimowym. „Maki są jednymi z moich ulubionych kwiatów, dlatego są one motywem przewodnim tej kolekcji” – dodaje entuzjastycznie Radzka.

Dbałość o detale jest widoczna w każdym elemencie kolekcji. Kurtki wypełnione są naturalnym puchem, który idealnie izoluje ciepło i dostosowuje się do temperatury ciała. Dla tych, którzy szukają alternatywy dla puchu, Medicine proponuje kurtki z bambusowym wypełnieniem Sorona, które są przyjazne dla środowiska i pochodzenia roślinnego.

Jednak największym zaskoczeniem tej kolekcji są ubranka dla psów. Dzięki nim każdy pies może cieszyć się ciepłem i stylem, który komponuje się z garderobą jego właścicielki. Zarówno Medicine, jak i Radzka chciały, aby ta kolekcja była odpowiedzią na potrzeby zarówno kobiet, jak i ich czworonożnych przyjaciół. „Ja i mój pies Tolek nosimy w sezonie jesienno-zimowym kurtki z tej kolekcji. Ubranka dla psów są nie tylko modne, ale też funkcjonalne i praktyczne” – podkreśla Radzka.

Ta unikatowa kolekcja to połączenie funkcjonalności z modą, które z pewnością przyciągnie uwagę wielu miłośników modnych trendów i ich czworonożnych towarzyszy. Zarówno Medicine, jak i Radzka mają nadzieję, że ich wspólna kolekcja przyniesie radość i ciepło w chłodniejsze dni.

Dyrektor Marketingu: Karolina Tomczyk / Medicine

Dyrektor Artystyczny: Karolina Stawska / Medicine

Fotograf: Łukasz Kuś

Stylista: Karolina Gomółka / Medicine

Dom Produkcyjny: I LIKE PHOTO GROUP
Executive Producer: Mikołaj Jaźwiecki
Producent: Radek Nieroda

Make-up & Włosy: Aga Wilk / Van Dorsen Artists

Asystent Fotografa: Bartek Kuś

Retusz: Paweł Milewski / ilike-photo.com