Poznaj bohaterów gór- kampania Helly Hansen FW23

Kiedy myślimy o odzieży outdoorowej, zazwyczaj wyobrażamy sobie kurtki przeciwdeszczowe, spodnie narciarskie czy buty trekkingowe. Ale czy zastanawialiśmy się kiedyś, skąd pochodzą inspiracje do tworzenia tych produktów? Dla firmy Helly Hansen odpowiedź jest jasna: od ratowników z różnych zakątków świata.

Firma Helly Hansen, znana z produkcji odzieży przeznaczonej do trudnych warunków pogodowych, postanowiła rozwinąć swoją kolekcję opierając się na doświadczeniach służb ratowniczych w terenie. To oni codziennie stawiają czoła ekstremalnym warunkom, ratując ludzkie życie w najtrudniejszych sytuacjach. Dlatego właśnie ich opinie i sugestie są nieocenione przy tworzeniu nowych produktów.

W najnowszej kampanii Helly Hansen postanowiła oddać hołd tym niesamowitym ludziom, czyniąc ich prawdziwymi bohaterami gór. Firma dziękuje im za to, że dzięki ich pracy my, zwykli miłośnicy gór, możemy czuć się tam bezpiecznie. Wiedząc, że w razie potrzeby ktoś przyjdzie nam z pomocą, możemy w pełni oddać się pięknu przyrody i cieszyć każdą chwilą spędzoną na świeżym powietrzu.

Przykładem takich bohaterów są Monika Loevenmark z Kanady oraz Ole Martin Heloy z Norwegii. Oboje poświęcają setki godzin rocznie, aby pomagać potrzebującym w trudnych warunkach, od lodowcowych jezior Squamish po mroźne noce w górach Tromsø. Dzięki ich poświęceniu możemy cieszyć się pięknem gór, niezależnie od tego, czy jest to spokojny spacer czy ekstremalna wyprawa.Helly Hansen FW23 (1) Helly Hansen FW23 (2) Helly Hansen FW23 (2) Helly Hansen FW23 (3) Helly Hansen FW23 (1)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj