PUMA x Liberty: Nowa kolekcja inspirowana meta-ogrodem

PUMA x LibertyMarki PUMA i Liberty kontynuują swoją współpracę wokół koncepcji meta-ogrodu. Tym razem w nadchodzącym sezonie AW23 pojawia się nowa gama niezbędnych sylwetek, wzbogaconych wyjątkowym wzorem: kwiatowymi detalami i akcentami.

Motyw stanowiący kamuflaż kwiatowy to zielona mozaika różnych kwitnących kwiatów, inspirowana archiwami Liberty, w których znajdują się dziesiątki tysięcy historycznych tkanin, tekstyliów i wzorów. Nadruk cyfrowy został zastosowany na odzieży dla dorosłych i dzieci, w tym na dwóch pasujących zestawach, akcesoriach i obuwiu.

PUMA i Liberty prezentują m.in.: bluzę oversize i spodnie dresowe z unikalnym rozmieszczeniem kwiatowego druku. Drugi zestaw w kolekcji składa się z wzorzystej lekkiej marynarki i tkanych spodni. Set pokryty jest nadrukiem na całej powierzchni. Do tego na uwagę zasługuje dwustronna kurtka puchowa typu oversize. Asortyment uzupełniają T-shirty z grafiką, a także Puffer Bucket i Puffer Tote.

Ta najnowsza kolekcja zawiera także buty na platformie Liberty x PUMA Mayze, dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych.PUMA x Liberty 2

PUMA x Liberty będzie dostępna od 21 września 2023 r. we flagowych sklepach PUMA, na stronie PUMA.com oraz u wybranych sprzedawców detalicznych.