Pudłowska Warsaw – odważne projekty dla niepowtarzalnych stylizacji

Na co dzień pracuje w branży IT, a jej największą inspiracją jest Vivienne Westwood – Anna Szyłejko założycielka marki Pudłowska Warsaw, to miłośniczka odważnej mody i artystyczna dusza, której kreatywność i ogromny talent obserwować  możemy  w nietuzinkowych projektach marki Pudłowska Warsaw.

Fenomen marki polega na charakternych projektach odzieży odszywanej wyłącznie w jednym egzemplarzu. Styl marki to połączenie amerykańskiej energii, berlińskiej ekstrawagancji i buntowniczego podejścia do mody i stylu. Jak sama mówi „Fascynuje mnie połączenie formy z kolorem z dodatkiem nieoczywistości i nieskończoności. Kocham życie i wszystkie jego odsłony.”

W marce Pudłowska Warsaw nie ma powtórzeń. Przypadku. Zawsze jest jeden egzemplarz. Zawsze inny i niepowtarzalny.  To sprawia, że kolekcje marki Pudłowska Warsaw są nietuzinkowe, charakterne i pomimo swoich szalonych krojów, kolorów i faktur świetnie sprawdzą się zarówno w casualowych, jak i bardziej wyjściowych stylizacjach.Pudłowska Warsaw (1) Pudłowska Warsaw (2) Pudłowska Warsaw (7) Pudłowska Warsaw (8) Pudłowska Warsaw (9) Pudłowska Warsaw (10)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj