Nowa odsłona kolekcji Tattoo Art w Medicine

Medicine od kilku lat podejmuje współpracuje z tatuatorami i przenosi sztukę artystycznego tatuażu na ubrania, tworząc przestrzeń do wyrażania siebie. Teraz marka zachwyca nową dostawą wzorów!

Nowa odsłona kolekcji Tattoo Art w Medicine (3) Nowa odsłona kolekcji Tattoo Art w Medicine (4) Nowa odsłona kolekcji Tattoo Art w Medicine (5) Nowa odsłona kolekcji Tattoo Art w Medicine (6) Nowa odsłona kolekcji Tattoo Art w Medicine (7) Nowa odsłona kolekcji Tattoo Art w Medicine (8) Nowa odsłona kolekcji Tattoo Art w Medicine (1) Nowa odsłona kolekcji Tattoo Art w Medicine (2)

Tatuaże to jedna z form podkreślania własnej indywidualności. Doskonale wie o tym Medicine, które cyklicznie przygotowuje z nimi kolekcje ubrań. Do współpracy zapraszani są utalentowani tatuatorzy, tworzący oryginalne wzory, które przedstawiają ich sposób patrzenia na świat i otaczające zjawiska.

Dzięki temu Tattoo Art pozwala nosić różnorodne tatuaże nie tylko na skórze, ale też na ubraniu i kreować swój niepowtarzalny styl. Najnowszą odsłonę kolekcji tworzyli: Karolina Słotwińska, Katarzyna Załęska (Alanama Starflame), Maciej Puchała, Marcin Małczyk, Natalia Osipa, Patrycja Mrowiec, Piotr Bemben, Tomasz Florek. Każdy z tatuatorów wniósł do kolekcji motywy charakterystyczne dla swojej kreski, dając tym samym odbiorcom możliwość wyboru wielu wyjątkowych grafik – wyróżniają nas z tłumu i rzucają nowe światło na tę nieustannie ewoluującą dziedzinę sztuki.

Poznaj Tattoo Art i znajdź ulubiony wzór, który najlepiej współgra z Twoim stylem. Taka swoista galeria tatuażu pozwala kreatywniej patrzeć na rzeczywistość i wciąż od nowa odkrywać przekaz, jaki zawarli w niej artyści.  

Karolina Słotwińska – z wykształcenia jestem architektem, ale porzuciłam to dla sztuki tatuażu. Mam 4 koty. Inspiruję się naturą, zazwyczaj tą martwą. Sprawia mi przyjemność oglądanie drzeworytów oraz linorytów. Lubię tatuaże linearne, mocne. 

Katarzyna Załęska (Alanama Starflame) – jestem kreatorką swojego życia. Tworzenie nie ogranicza się dla mnie jedynie do rysowania, ale jest aktem istnienia. Co mnie inspiruje? Moja miłość. Relacje z drugim człowiekiem. Serdeczny dotyk. Wszystko to przelewam w różne formy, czasem jest to obraz, czasem wiersz, a czasem lampa. Nie ograniczam się do jednego nurtu wyrazu.

Maciej Puchała (Piekłowstąpienie) – robię tatuaże, maluję. Chcę, żeby to co tworzę, nie wynikało z inspirowania się czymkolwiek, tylko było bezpośrednią wizualizacją tego, co mam w głowie. Na pewno przy tworzeniu słucham mnóstwo podcastów kryminalnych, mrocznych opowiadań, audiobooków itd.

Natalia Osipa (CZORNAJA INK) – swoje pracę tworzę w mrocznej stylistyce, oscylującej głównie  wokół przedstawień wiedźm i stworzeń z różnych mitologii. Od 5 lat tatuuję pod pseudonimem „Czornaja Ink”, jednak rysowniczką jestem od wczesnego dzieciństwa.

Patrycja Mrowiec – od zawsze mnie interesowała wszelka sztuka. W moich pracach można spotkać sporo natury, ale również motywów kosmosu, którymi zainteresował mnie mój tata. Uwielbiam łączyć te motywy ze sobą i dodawać do tego trochę magii i ezoteryki.

Tomasz Florek – głównymi motywami w moich pracach są motywy roślinne i zwierzęce. Lubię także prace związane z rzeźbą, odwzorowanie struktur różnych materiałów, takich jak np. kamienia, drewna w tatuażu i rysunku. Lubię wykorzystywać w większych pracach różne mitologie jako inspiracje, traktuje tatuaż jak kadr z filmu.

Piotr Bemben – na co dzień tatuuję i uwielbiam to. Zatapiam się w świat wyobraźni i przerzucam go na tatuaż. Miejsce, skąd pochodzę, w bardzo dużym stopniu tłumaczy tematykę moich prac. Dorastałem w otoczeniu lasów, pól, rzek i stawów. Natura zawsze była obok. Jest fascynująca, a ukryty w niej mrok przyciąga. Dodajmy do tego szczyptę mitologii czy fantastyki i mamy to! 

Marcin Małczyk – komercyjnie tatuuję od 2013 roku. Od 2018 na stałe w krakowskim Kult Tattoo. Największą zajawkę mam na irezumi i American traditional. Inspiracją dla statku jest żeglarski zabobon związany z unikatowym zjawiskiem atmosferycznym tzw. Ogniami świetego Elma (patrona żeglarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj