Najnowsza kolekcja PUMA x 8enjamin

8enjamin jest artystą, projektantem, a także wewnętrznym członkiem zespołu projektowego PUMA. Wraz ze sportową marką połączyli siły prezentując najnowszą kolekcję, która łączy delikatne pastelowe kolory z zabawnymi grafikami nawiązującymi do skateboardowej estetyki.

23SS_SP_PRIME_PUMAX8ENJAMIN_BEN_0959_RGB 23SS_SP_PRIME_PUMAX8ENJAMIN_GROUP_OUTFIT1_1131_RGB 23SS_SP_PRIME_PUMAX8ENJAMIN_MENS_OUTFIT1_0459_RGB 23SS_SP_PRIME_PUMAX8ENJAMIN_PRODUCT-BEN_23SS_SP_PRIME_PUMAX8ENJAMIN_BEN_1090_RGB

Kolekcja charakteryzuje się luźnymi krojami i wygodą. Obszerne bluzy z kapturem i koszulki z psychodelicznymi nadrukami, detalami w postaci grafik oraz z wizerunkiem Fluzza. Fluzz jest miejską, kochającą sneakersy pastelową chmurą, która posłużyła za głównego bohatera nowej kolekcji odzieży i obuwia. 8enjamin stworzył również bąbelkową wersję napisu PUMA, która występuje na wybranych elementach. Siateczkowe szorty z kolaboracji mają kalejdoskopowy wzór na całej powierzchni, w dwóch opcjach kolorystycznych: żywej pomarańczy, fioletu i zieleni, a także w monochromatycznym ujęciu.

W skład obuwia wchodzą uwielbiane przez samego artystę sneakersy Suede i Slipstream,
nadał on im dodatkowych zdobień, między innymi w postaci Fluzza. PUMA Suede został zaprojektowany z jasnoróżową cholewką, wyrazistymi puszystymi sznurowadłami i zawieszką z wyżej wspomnianą chmurką. Natomiast model Slipstream powędrował w całkowicie białą kolorystykę z delikatnymi fioletowo-różowymi akcentami oraz również z puszystymi sznurowadłami. Oba buty są zapakowane w specjalne pudełko na buty, które służy również jako kolekcjonerskie dzieło sztuki. Kolekcję akcesoriów uzupełniają specjalny kapelusz i torba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj