Jenny Fairy starring Emily Ratajkowski

Z romantycznego Paryża, CCC zabiera nas w modową podróż na Francuską Riwierę. Poznaj drugą odsłonę kampanii marki Jenny Fairy z Emily Ratajkowski w roli głównej. Ciesz się słońcem, beztroską i najnowszymi trendami, które upolujesz już od 99,90 zł.Jenny Fairy starring Emily Ratajkowski (10) Jenny Fairy starring Emily Ratajkowski (9) Jenny Fairy starring Emily Ratajkowski (2) Jenny Fairy starring Emily Ratajkowski (3) Jenny Fairy starring Emily Ratajkowski (1) Jenny Fairy starring Emily Ratajkowski (8) Jenny Fairy starring Emily Ratajkowski (7) Jenny Fairy starring Emily Ratajkowski (6) Jenny Fairy starring Emily Ratajkowski (5) Jenny Fairy starring Emily Ratajkowski (4)

Emily Ratajkowski otwiera kolejny rozdział w modowej historii marki Jenny Fairy, już po raz drugi prezentując najgorętsze trendy sezonu. Z pełnego romantyzmu i nonszalancji Paryża, topmodelka zabiera nas w wakacyjną podróż, gdzie idealnie sprawdzą się najnowsze propozycje ulubionej marki influencerek. Najmodniejsze sandały i torebki z letniej kolekcji marki Jenny Fairy kupisz już od 99,90 zł.

Marka Jenny Fairy i Emily Ratajkowski snują letnią opowieść o błogim wypoczynku
i najnowszych trendach. Magnetyzująca modelka prezentuje najmodniejsze buty i torebki, które wpiszą się w klimat letnich kurortów oraz ulic wielkich miast. Tłem dla najnowszej kolekcji marki stały się supermodne paski, czyli ulubiony wybór światowych projektantów na lato 2023.

Marka Jenny Fairy kocha trendy, dlatego w kolekcji nie mogło zabraknąć przezroczystości. W najnowszej kampanii pojawia się kapsuła Transparent, która pozwala na zabawę fakturą i gradientem. Przezroczyste elementy, które rozgościły się na letnich klapkach i sandałach, będą stylowo mienić się w blasku letniego słońca. Urocze mini torebki z plecionych koralików zapowiadają się na prawdziwy must have nadchodzącego sezonu.

Letnie motywy dosłownie rozkwitły na butach i torebkach marki Jenny Fairy. Urocze kwiaty i motyle zagościły na torebkach bagietkach i sandałach na platformie. Wakacyjna energia drzemie również w intensywnych kolorach: soczysta limonka, uroczy baby blue czy pastelowy róż idealnie podbiją letnie stylizacje. Słodkie motywy to ukłon w stronę największych trendów lat 2000, które ponownie podbiją dziewczęce serca.