Levi’s x AMBUSH ponownie łączą siły

Japońska marka AMBUSH® jest znana z punkowego podejścia do mody, łączy w sobie luksus i styl uliczny. Od momentu powstania w 2008 roku, marka zyskała sławę dzięki śmiałej wizji i nowatorskiemu spojrzeniu na projektowanie. Nietypowy styl AMBUSH® zaowocował współpracą z wybitnymi ikonami mody, europejskimi luksusowymi domami mody i amerykańskimi markami streetwearowymi. Bazując na pierwszej współpracy z zeszłego roku, Levi’s® i AMBUSH® powracają z nową kolekcją, inspirowaną subkulturą motocyklową.Levi’s® x AMBUSH….7 Levi’s® x AMBUSH….3 Levi’s® x AMBUSH….2 Levi’s® x AMBUSH….16 Levi’s® x AMBUSH….12 Levi’s® x AMBUSH….11 Levi’s® x AMBUSH….21 Levi’s® x AMBUSH….19 Levi’s® x AMBUSH….18 Levi’s® x AMBUSH….17 Levi’s® x AMBUSH….14

Pierwsza odsłona współpracy Levi’s® x AMBUSH® opierała się na odkrywaniu dziedzictwa Levi’s® oczami AMBUSH®. Druga natomiast pogłębia unikalne podejście AMBUSH do stylu, wykorzystując denim Levi’s®, jako płótno do tworzenia. Nowa kolekcja składa się z dwóch neutralnych płciowo projektów: kurtki denimowej i dopasowanych do niej spodni.

Kurtka Levi’s® x AMBUSH® Biker Jacket to inspiracja klasycznymi kurtkami motocyklowymi cafe racer. Jest w kolorze średniego indygo, ma stójkę z zatrzaskiem, dwie kieszenie na piersi, dwie kieszenie boczne oraz masywny suwak z logo AMBUSH®. Z przodu kurtki, na klatce piersiowej i rękawach, znalazły się cieniowane plamy, uzyskane poprzez dodanie naszywek na denim (w momencie, gdy materiał jest jeszcze surowy) a następnie usunięcie ich tuż po jej wypraniu. Z tyłu kurtki w talii znalazł się panel z harmonijkowymi detalami oraz specjalna czarna naszywka logo Levi’s® Two Horse Pull i AMBUSH®.

Spodnie Levi’s® x AMBUSH® Biker Jean o dopasowanym, prostym kroju stworzono w kolorze średniego indygo – idealnie pasującym do odcienia kurtki. Z przodu na kolanach wszyte zostały kawałki materiału, natomiast z tyłu spodni znajdują się kieszenie z efektem cieniowania, który został uzyskany dzięki temu samemu procesowi prania, co plamy na kurtce. Spodnie zostały dodatkowo wzbogacone o czarną metkę Levi’s® na tylnej kieszeni i specjalną naszywkę z logo Levi’s® Two Horse Pull i AMBUSH®.