Poznaj magiczne kreacje OKEE

Trudno wyobrazić sobie kobiecą garderobę bez sukienek. Biznesowe, koktajlowe czy wieczorowe, eleganckie czy casualowe – czekają na swoje okazje, by towarzyszyć nam zarówno na co dzień, jak i w wyjątkowych chwilach. W asortymencie polskiej marki OKEE sukienki zajmują szczególne miejsce. Dodające energii baśniowe wzory, kobiece fasony i pełna gama rozmiarów – oto powody, dla których kobiety pokochały te wyjątkowe kreacje!

Symbol kobiecości i obiekt pożądania

Sukienki rozpalają zmysły i są obiektem pożądania wśród kobiet na całym świecie. O pięknych kreacjach wiele z nas marzyło już w dzieciństwie. W końcu to nieodłączny atrybut księżniczek. Suknia balowa Kopciuszka jest jedną z najbardziej popularnych w całej historii Disneya. Połyskująca, puszysta, baśniowa – rozpalała wyobraźnię i rozbudzała marzenia. W dorosłym życiu nie wyobrażamy sobie szafy bez kultowej „małej czarnej”, spopularyzowanej przez Coco Chanel. Do legendy przeszła kreacja Marylin Monroe z planu „Słomianego wdowca” i słynna scena, gdy powiew wiatru z metra odsłania długie nogi aktorki, budząc wszechobecny zachwyt. Słynna plisowana sukienka w kolorze kości słoniowej to do dziś jeden z symboli Hollywood.

Marka OKEE świetnie rozumie siłę i magię sukienek. Dlatego firma inwestuje w oryginalne projekty, wysoką jakość materiałów i staranne wykonanie, dbałość o każdy szczegół. Inspirowane naturą botaniczne printy i barwne desenie na tkaninach przenoszą do magicznego świata rodem z baśni i pozwalają wyróżnić się z tłumu. Energetyczne kolory dodają mocy i pewności siebie, rozbudzają radość życia i chęć dzielenia się dobrą energią. Sukienki OKEE to prawdziwa magia na co dzień!

Nowa kolekcja sukienek wiskozowych OKEE

Dzięki zastosowaniu wiskozy sukienki z nowej kolekcji są rozciągliwe i z łatwością dostosowują się do figury, otulając ją miękkością i delikatnością. Wszyta w talii gumka oraz pasek w kolorze sukienki dodatkowo podkreślają kobiece kształty. Marka proponuje kopertowy lub okrągły dekolt, długość mini lub midi – w nowej kolekcji każda kobieta znajdzie coś dla siebie i poczuje się jak księżniczka w krainie marzeń – wyjątkowo. Sukienki OKEE są wygodne, uniwersalne i idealne na różne okazje: zarówno na taneczny karnawał, jak i biznesowy koktajl, do pracy, jak i na towarzyskie spotkania.OKEE (1) OKEE (2) OKEE (3) OKEE (4) OKEE (5)